حریم خصوصی

حریم خصوصی

ما چه کسانی هستیم

ما (یعنی : مجله اینترنتی اسمارتر) یک استارتاپ هستیم که قصدمان توزیع اینترنتی اخبار و اطلاعات در حوزه فناوری است، که فعالیتمان منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران است و مجموعه ای غیر سیاسی و حزبی می باشیم.

نشانی ما

نشانی های ما در شبکه اینترنت شامل موارد ذیل است:

SmarterMag.com

SmarterMag.ir

Fb.com/SmarterMagx

Twitter.com/SmarterMagx

Instagram.com/Smarter_mag

Telegram.im/SmarterMag

Pinterest.com/SmarterMag

اطلاعاتی که توسط وب سایت ما ذخیره می شود و هدف از ذخیره سازی این اطلاعات.

ما صرفاً اطلاعاتی را که مربوط به کار فقط بر روی وب سایت ما به کارمان می آید را ذخیره می کنیم که شامل موارد ذیل است:

سشن های سایت خودمان برای اینکه به آنها برای ورود و خروج هر کاربری جداً نیازمندیم.

کوکی هایی شامل مشخصات کلاینت کاربر است و بدون آنها امکان سرویس دهی وجود ندارد.

در کل تمام اطلاعاتی را که کاربر زمان ثبت نام وارد کرده باشد ما در کوکی ها نگهداری می نمایم، از قبیل نام، ایمیل و … .

در سایت مجله اسمارتر هیچگونه ابزاری برای خواندن یا نوشتن مستقیم بر روی سیستم عامل کاربر وجود ندارد.

دیدگاه کاربران

زمانی که بازدید کننده در سایت کامنتی ارسال می کند، ما اطلاعاتی که در دیدگاه نمایش داده می شود را ذخیره می کنیم، علاوه بر آن آیپی آدرس بازدید کننده و مرورگر او نیز برای کمک به تشخیص اسپمرها استفاده می شود.

ما به وسیله کد Hash شده آدرس ایمیل شما را برای نمایش گراواتار شما بکار میگیریم. که قوانین حریم خصوصی گراواتار در آدرس https://automattic.com/privacy موجود می باشد. بعد از تایید دیدگاه شما، عکس گراواتارتان برای عموم قابل دیدن خواهد بود

رسانه

درصورتی که بر روی وبسایت ما تصویری آپلود کنید، باید از آپلود کردن تصاویری که لوکیشن شما در آن Embed شده باشد خودداری کنید. بازدیدکننده های وبسایت می توانند آدرس لوکیشن شما را از تصویر استخراج نمایند.

فرم تماس با ما

ما اطلاعات ارسالی توسط کاربر در فرم های تماس به علاوه متاهای اطلاعات مانند، زمان ارسال یا آیپی آدرس و مرورگر مورد استفاده را ذخیره می کنیم.

کوکی ها

اگر شما روی سایت کامنت ارسال کنید، احتمال این هست که اطلاعات شما مثل اسم، آدرس ایمیل و وبسایت تان، در کوکی ها ذخیره شود. این کوکی ها برای صرفه جویی در زمان شماست، به این صورت که در نظرات بعدی، نیازی به پر کردن اطلاعات اولیه به صورت مجدد نخواهید داشت. عمر این کوکی ها، یکسال است.

اگر شما در وبسایت ما اکانت داشته باشید و وارد حساب کاربریتان شوید، یک کوکی جهت اینکه ببینیم آیا مرورگر شما از کوکی پشتیبانی می کند، ساخته می شود. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی شما نیست و بعد از بستن مرورگر، کوکی شما نیز حذف می گردد.

ضمنا زمانی که شما در سایت وارد می شوید، ما چندین کوکی برای ذخیره اطلاعات ورود شما و صفحه نمایش شما ذخیره می کنیم. عمر این کوکی ها دو روز است و عمر کوکی اسکرین یک سال، اگر شما از گزینه “مرا به خاطر بسپار” استفاده کنید، عمر کوکی ها به دو هفته خواهد رسید. همچنین این کوکی ها بعد از اینکه از حساب کاربری خود خارج شوید، حذف خواهند شد.

اگر شما در وبسایت، یک پست را ویرایش و یا منتشر کنید، یک کوکی که حاوی هیچ اطلاعات شخصی ای نیست، در مرورگر شما ذخیره می گردد، عمر آن یک روز است و فقط برای اینکه مشخص باشد یک پست منتشر/ویرایش شده ساخته می شود.

مطالب جاگذاری شده از سایت های دیگر

نوشته های روی وبسایت ممکن است از وبسایت دیگری جاگذاری شده باشد. (موادری مانند ویدیوها، تصاویر، مقالات و …) این موضوع دقیقا به معنی آن است که شما بازدید کننده آن وبسایت هستید.

ممکن است آن وبسایت اطلاعات شما را ذخیره سازی کند، کوکی ست کند، از آنالیزرهای مختلف استفاده نماید و همچنین اگر عضو سایت شوید شما را به وسیله مطالب جاگذاری شده دنبال نماید.

اشتراک گذاری