حیوانات خانگی سبک زندگی

توالت های اتوماتیک برای سگ ها

توالت های اتوماتیک برای سگ ها
نوشته شده توسط shiva salimian

اگرچه مطمئنا بهترین راه حل برای مدفوع کردن سگ ها این است که به خارج از خانه بروند اما میشود شرایطی ایجاد کرد که داخل خانه هم این کار را بکنند. inubox که توسط Austin واقع در شهر نیوتون در تگزاس ساخته شده است به گونه ای طراحی شده که به سگ ها اجازه میدهد بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهند.

اشتراک گذاری

توالت های اتوماتیک سگ ها

اگر چه مطمئنا بهترین راه حل برای مدفوع کردن سگ ها این است که به خارج از خانه بروند اما میشود شرایطی ایجاد کرد که داخل خانه هم این کار را بکنند. inubox که توسط Austin واقع در شهر نیوتون در تگزاس ساخته شده است به گونه ای طراحی شده که به سگ ها اجازه میدهد بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهند.

inubox دارای یک سکوی حلقوی است که به طور پیش فرض روی زمین قرار میگیرد لازم است که سگ ها برای مدفوع کردن روی این سکو آموزش ببینند و فرایندی برای از بین بردن بوی بد مدفوع و ایجاد رایحه ای‌ جذاب انجام می شود.

سنسور های موجود در این سکو، سگ را هنگام ایستادن بر روی ان به همراه ضایعات جامد یا مایع تشخیص می دهند. هنگامی که این سنسورها تشخیص دهند سگ آمده و رفته است و مدفوعش را گذاشته است، این سکو به طور خودکار در دستگاه اصلی جمع میشود این امر باعث می شود که زباله ها در قسمت پایین بستر جمع شود.

یه خراشنده ی رباتیک از روی سکو رد میشود تا هر چیزی که مانده است را پاک کند. زباله های جمع شده در کیسه توسط یک دستگیره رباتیک از داخل جعبه برداشته می شوند و ان زباله ها درون کیسه ی دیگر می ریزد هنگامی که کیسه پر شد، بسته بندی می شود و به وسیله ی ماشین خودکاری به جایگاه جمع اوری زباله ارسال می‌شود.

این توالت های اتوماتیک با استفاده از یک شلیک کننده هوا را شستشو میدهد به علاوه این امر باعث می شود یک توله ی حباب مانند ایجاد شود تا توله سگ ها را به ان دستگاه جذب کند این دستگاه با استفاد از تلفن هوشمند فعال میشود و به کاربران اجازه میدهد تا گنجایش بستر و کیسه را ببینند قیمت این دستگاه ۴۸۰ دلار امریکا می باشد و قیمت برنامه ریزی شده برای آن ۱۲۰۰ دلار است. سیستم هشدار مرکزی برای یقه ی همراه طراحی شد اما استقبال خوبی از آن نکردند.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian

دیدگاهتان را بنویسید