سبک زندگی کودکان و والدین

تکنولوژی مراقب از کودکان در خودرو

تکنولوژی مراقب از کودکان در خودرو
نوشته شده توسط shiva salimian

در حالی که ما ممکن است فکر کنیم که رها کردن نوزادان یا حیوانات خانگی در اتومبیل های داغ ناشی از سهل انگاری افراد است اما این مورد گاهی اوقات ممکن است برای افراد پرمشغله اتفاق بیافتد که به راحتی فراموش کنند که مسافر اضافی در ماشین داشته اند.

اشتراک گذاری

مراقب از کودکان و حیوانات خانگی به تنهایی در خودرو

در مواقعی رها کردن نوزادان یا حیوانات خانگی در اتومبیل های داغ ناشی از سهل انگاری افراد است اما گاهی اوقات ممکن است برای افراد پرمشغله اتفاق بیافتد که به راحتی فراموش کنند که مسافر اضافی در ماشین داشته اند. در بروز چنین اتفاقی پیتون چارم برای هشدار دادن در نظر گرفته شده است که باید به طور دائم به پریز برق خودرو متصل شود اگرچه با یک بار شارژ شدن می تواند تا یک ماه کار کند.

شتاب سنج تکنولوژی مراقب از کودکان و حیوانات یکپارچه تشخیص می دهد که چه زمانی ماشین در حین حرکت، توقف داشته است. در این مرحله دستگاه با میزان دی اکسید کربن خود شروع به نظارت بر دمای هوای داخل وسیله ی نقلیه می کند. اگر میزان دی اکسید کربن نشان دهد که کودک یا حیوان خانگی داخل ماشین است و بازدم انجام میدهد و اگر درجه حرارت به شدت خطرناک بالا رود پیتون چارم یک یک هشدار متنی را به تلفن هوشمند کاربر ارسال می کند. اگر کاربر به ان متن پاسخ ندهد یک هشدار دوم به شماره تلفن از پیش تعیین شده ی دیگر ارسال می کند.

در صورتی که به پیام دوم پاسخ داده نشود دستگاه با مختصات جی پی اس وسیله ی نقلیه برای برای خدمات اضطراری ارسال می

کند. در صورت کم شدن باتری پیامی نیز برای کاربر ارسال می شود. جذابیت پیتون درحال حاضر موضوع کمپین کیک استارتر است. جایی که امریکا به طور رایگان این محصول را به شما تحویل می دهد. یک سال خدمات تلفن همراه برای دستگاه در ان قیمت گنجانده شده است پس از ان به هزینه ی ماهانه ی کمی نیاز خواهد بود.

قیمت تک فروشی 349 دلاراست. درصورتی که کودک بیش از 15 فوت (4/6 متر) به پشتی خود فشار وارد کند پشتیبانان سیستم مربوطه را چک می کنند و با تلفن کاربر تماس خواهند گرفت.

مترجم: بهاره محجوب 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian

دیدگاهتان را بنویسید