حمل و نقل خودرو هواپیما

ماشین پرنده واهانا

نوشته شده توسط مدیر کل سایت

در 50 امین پرواز آزمایشی ، آلفا یک واهانا در حال نشان دادن قابلیت های پرواز خود است.  هشت پره الکتریکی آن برای حرکت آسان و برخاستن از زمین به سمت آسمان کار می کنند ، سپس هنگام شروع پرواز با بال کارآمد و سریع در مسافت های طولانی به جلو حرکت می کند.

واهانا،پروژه ای از شرکت های وابسته ، اکنون بیش از پنج ساعت پرواز ازمایشی را در هوا تجربه کرده است .  این هواپیما بیش از هفت دقیقه در یک زمان پرواز کرده است و به سرعت های حداکثر نزدیک به 60 مایل در ساعت (97 کیلومتر در ساعت) رسیده و دائماً در حال جمع آوری داده ها برای اطلاع دادن از وضعیت خودش می باشد و هواپیماهای اطراف خود راهم شناسایی می کند .

 

در یک ویدئو در روز جمعه ، واهانا نشان می دهد که آلفا یک با یک اوج خود در ارتفاع ۲۱۰ متر قرار می گیرد و پرواز می کند  ، سپس برای تغییر مسیر خود درست مانند یک هواپیمای بدون سرنشین کج می شود.  پس از حرکت ، بالهای خود را به سمت جلو تا 30 درجه کج می کند تا قبل از انجام یک سری دیگر از مانورها ، تا 50 گره یا 57 مایل در ساعت سرعت بگیرد.

با تماشای این فیلم ، واقعاً این حس به شما دست می دهد که چقدر تولید هواپیماهای چابک و همه کاره در دهه اینده نزدیک است، در حالی که بسیاری انتظار دارند هواپیماهای VTOL برقی تبدیل به گزینه های قابل قبولی برای رفت و آمد در آینده شوند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

مدیر کل سایت

دیدگاهتان را بنویسید