حمل و نقل موتور سیکلت

موتور سیکلت خود را طراحی کنید

از یک طرف، این یک موتور سیکلت سفارشی است و هیچ دو موتوری شبیه به هم نیستند. از طرف دیگر، کاملاً دارای گواهینامه و مهندسی یورو IV برای استفاده در جاده ها است.  DAB اجازه می دهد تا درجه بی سابقه ای از سفارشی سازی برای هر موتور سیکلت را فراهم کند، اما همه آنها قانونی خواهند بود.

اشتراک گذاری
فروشگاه فوق العاده با قابلیت تنظیم  موتور خود قبل از خرید، این آینده ی خرید موتور سیکلت است.

از یک طرف، این یک موتور سیکلت سفارشی است و هیچ دو موتوری شبیه به هم نیستند. از طرف دیگر، کاملاً دارای گواهینامه و مهندسی یورو IV برای استفاده در جاده ها است.  DAB اجازه می دهد تا درجه بی سابقه ای از سفارشی سازی برای هر موتور سیکلت را فراهم کند، اما همه آنها قانونی خواهند بود.

این شرکت فرانسوی حق بیمه شخصی را در اختیار شما قرار می دهد ،ولی به شرط رعایت  ایمنی و  قانون راه بنابراین، در حالی که DAB کاملاً انتظار دارد که مشتریان خود موتور سیکلت شان را شخصی سازی کنند، در تلاش است تا آنها را برای انجام این کار از پیش خریداری کند، بنابراین بیمه ی  هیچ کس بی اعتبار نمی شود و هیچ کس در معرض خطر نقص ناشی از گشت زنی بیهوده در بزرگراه نیست.

بدین ترتیب هر LM-S جدید می تواند قبل از خرید به صورت آنلاین پیکربندی شود و به شما این امکان را می دهد تا بدنه، صندلی، میله، تعلیق، زیر بدنه، چرخ ها، لاستیک ها و سیستم ترمز را انتخاب کنید و یا رنگ کنید، پس از آن DAB می گوید  یک موتورسیکلت با نام تجاری جدید در مدت 3 ماه برای شما ساخته می شود.

موتور، بدنه و شکل اصلی تغییر نخواهد کرد اولی عالی 500C DOHC  با گارانتیه 510، و دومی یک بدنه با دو جداره استیل و نوع ظاهری شهری enduro / supermoto با یک چراغ جلوی عدسی مانند با زرق و برق که به نظر می آید تمام جهان مانند یک مسابقه موتور سواری میشود و این موتور دارای  یک مخزن سوخت 8 لیتری محکم است. وزن آن، تقریباً 125 کیلوگرم (275 پوند) خواهد بود.

حالا شما تصور کنید. آیا ABS بر روی ترمز های شما وجود داشته باشد یا نه؟ تعلیق کایابا یا اولینز؟ لاستیک جاده ی قدیم یا لاستیک جاده جدید؟ انتخاب با شما است.  همانطور که رنگ همه اجزای موجود در موتور سیکلت را دارید، میله موتور، قاب و چرخان را رنگ کنید.

خوشحال می شوم در صورتی که تمایل داشته باشید جزئیات ساخت و ساز شخصی ام را در اختیارتان قرار دهم.

قیمت ها از 16.900 یورو (18850 دلار آمریکا) شروع می شود، و ما آنها را با بیش از 22.000 یورو (24.500 دلار) با نهایت خیال بافی قیمت گذاری‌کرده ایم. این پول زیادی است، اما مهم این است که  پس از آن  هزینه ها موتورتان به چیزی شبیه شاهکار من در بالا تبدیل می شود.

اگروز یک قطعه قابل توجه است  که قابل تغییر نیست  که معمولا یکی از اولین تعداد انگشت شماری است که بعد از یک موتور سیکلت  جدید به داخل سطل می رود. پس از تولید موتور سیکلت جدید، موتور سیکلت به گاراژ منتقل می شود. فقط می توانید با مفهوم شخصی سازی سازگار با یورو IV پیش بروید.  با این وجود، این نوع تجربه خرید که میتوانید موتور سیکلت را با توجه به سلیقه خودتان  تنظیم کنید هرروز بیشتر شود، زیرا این چنین  تولیدی کم حجم و ارزان تر و راحت تر می شود.  در حالی که روند سفارشی سازی DAB در حال حاضر عمدتا انتخاب کننده رنگ است، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوان آن را گسترش داد تا شامل شکل های جدید بدنه، تنظیمات نوار، انواع رینگ، گزینه های اگزوز اضافی و دسته ای از بیت ها و سایر قطعات به عنوان گزینه ی انتخابی باشد.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian

دیدگاهتان را بنویسید