تکنولوژی رباتیک

جولا ربات تمرینی پینگ پونگ

جولا ربات تمرینی پینگ پونگ
نوشته شده توسط shiva salimian

پینگ پونگ یک بازی دونفره یا چهار نفره است اما اگر می خواهید به تنهایی تمرین کنید ربات جولا می تواند به شما کمک کند. اگرچه مدل های اولیه ی ارزان قیمت در بازار موجود است اما ربات های پیشرفته تر با قیمت بسیار بالاتری فروخته می شوند. جولا می گوید که ربات اموزش پینگ پونگ دارای ویژگی های پیشرفته ای برای کم کردن هزینه ها برای استخدام مربی می باشد.

اشتراک گذاری

پینگ پونگ یک بازی دونفره یا چهار نفره است اما اگر می خواهید به تنهایی تمرین کنید ربات جولا می تواند به شما کمک کند. اگرچه مدل های اولیه ی ارزان قیمت در بازار موجود است اما ربات های پیشرفته تر با قیمت بسیار بالاتری فروخته می شوند. جولا می گوید که ربات آموزش پینگ پونگ دارای ویژگی های پیشرفته ای برای کم کردن هزینه ها برای استخدام مربی می باشد.

 در حال حاضر ربات آموزش پینگ پونگ در مرحله ی پایانی ساخت است و برای تامین بودجه تولید در کیک استارتر راه اندازی شده است.

ربات آموزش پینگ پونگ می تواند توپ های پینگ پونگ را بین 30 تا 100 توپ در دقیقه پرتاب کند و جولا می گوید که میتوانید با تنظیم درجه ی ربات از 150 درجه به 50 درجه یا 30 درجه کاهش یا ارتقا دهید و یا اینکه چرخش و سرعت و مسیر را برنامه ریزی کنید.

نکته جذاب اینکه جلسات آموزشی از پیش برنامه ریزی شده را می توان در یک برنامه ی همراه انتخاب کرد و با بلوتوث به دستگاه وصل شد.

جولا قصد دارد تعمیرات رایگان را در سطح جهانی و از مبتدی تا حرفه ای به این ربات اضافه کند.

این ربات به طور اتوماتیک توپ هارا پرتاب می کند و می تواند 100 توپ نیز در مخزن خود قرار دهد.

ربات آموزش جولای جدید از ویژگی های مشابهی برخوردار است وقیمت ان 2000 دلار می باشد. اما کیک استارتر با قیمت 499 دلار به بالا ان را به فروش می رساند. اگر همه برنامه ریزی ها  به درستی پیش روند احتمالا در دسامبر 2020 شاهد عرضه این ربات خواهیم بود.

منابع : جولا – کیکاستارتر

https://newatlas.com/joola-infinity-smart-table-tennis-training-robot/60843

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian

دیدگاهتان را بنویسید