تکنولوژی موسیقی

مچ بند ردیاب حرکت مچ ها را به موسیقی تبدیل می کنند

نوشته شده توسط shiva salimian

ساز مچی Mictic یک جفت مچ بند حسی است که از طریق بلوتوث به تلفن شما متصل می شود و سپس موسیقی را برای مطابقت با حرکات شما ایجاد می کنند و این امکان را به شما می دهد تا سازهای عجیب و غریبی را اجرا کنید ، یا یک موسیقی متن فیلم دلخواه را با حرکات رقص خود تولید کنید.

اشتراک گذاری
 

ساز مچی Mictic یک جفت مچ بند حسی است که از طریق بلوتوث به تلفن شما متصل می شود و سپس موسیقی را برای مطابقت با حرکات شما ایجاد می کنند و این امکان را به شما می دهد تا سازهای عجیب و غریبی را اجرا کنید، یا یک موسیقی متن فیلم دلخواه را با حرکات رقص خود تولید کنید.

هر دستبند کم و بیش شبیه به نظر می رسد، و روی مچ دست شما قرار می گیرد که مجموعه ای از داده های شتاب سنج دستی را دارد که یک برنامه iOS / Android برای تصمیم گیری در مورد صدا برای پخش استفاده می شود.  در این حالت، این باعث می شود که سر و صداهای صنعتی جلوه های صوتی لازم را برای رقص ربات شما به وجود آورد. از طرف دیگر، این درام ها و ردیف های باس را برای جابجایی با حرکات شما تفکیک   می کند ، همانطور که می رقصید.

در مرحله ی سوم، این مچ بند به شما امکان می دهد نوعی ساز پیانو و طبل را بازی کنید، صدای  نوازندگی جاز در اطراف آن تولید می شود که با حرکت دادن دست راست خود به سمت راست بیشتر می شود و در حین حرکت به سمت چپ پایین می آید، در حالی که ضربان ها را همسان می کند. و در مرحله چهارم، به شما امکان می دهد تا روی صندلی بنشینید و مانند سیلو بازی کنید، و سعی می کند آنچه را که بازی می کنید حدس بزند و آن را با صدای سلولی تکرار کنید.

یکی از وسایل جدید (آنها واقعاً ساز نیستند، آنها در وسط اسباب بازی ها قرار دارند) که هدفش آسان کردن یادگیری موسیقی و تبدیل کردن آن به تفریح و سرگرمی است.

 شما کم و بیش لازم است هر آنچه را که یادداشت کنید یا ایده موسیقی را که سیستم به شما می دهد، یاد بگیرید.  بنابراین احتمالاً می توانید با خوشحالی از بداهه نوازی لذت ببرید، اما سخت است که بتوانید با استفاده از فناوری آن را تکرار کنید یا آهنگ خاصی را بنوازید.

با این حال، به نظر می رسد که می تواند یک ابزار عالی برای مجریان خیابانی و یک اسباب بازی سرگرم کننده برای آزمایش کردن باشد. در حال حاضر قیمت آن  99 دلار به علاوه حمل و نقل است، در حالی که تحویل های آن برای سال 2020 پیش بینی شده است، پیش سفارش داده می شوند.

مترجم: بهاره محجوب 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian

دیدگاهتان را بنویسید