سبک زندگی معماری

نصب پناهگاه خارج از دسترس در کوه های آلپ

نصب پناهگاه خارج از دسترس در کوه های آلپ
نوشته شده توسط shiva salimian

برند تجاری DQ برای تبلیغ اخرین مجموعه ی خود یک کابین موقت را در آلپ سوسیس نصب کرده است این پناهگاه در بین کوه هیزلوگین و گذر لوگین واقع در ارتفاع 2485 متر(8152 فوت) شده است که تنها از طریق پیاده رفتن می توان به آن دسترسی پیدا کرد. بدنه ی ان از جنس فولاد گالوانیزه است.

اشتراک گذاری

برند تجاری DQ برای تبلیغ آخرین مجموعه ی خود یک کابین موقت را در آلپ سوسیس نصب کرده است این پناهگاه در بین کوه هیزلوگین و گذر لوگین واقع در ارتفاع 2485 متر (8152 فوت) شده است که تنها از طریق پیاده رفتن می توان به آن دسترسی پیدا کرد. بدنه ی ان از جنس فولاد گالوانیزه است.

فضای داخلی آن با چوب طراحی شده است و دارای چشم اندازی خیره کننده است. دارای یک محیط کوچک که شامل صندلی و یک میز و یک اجاق گاز چوبی است و قسمت پشتی این خانه دارای حمام و توالت می باشد این خانه فقط یک اتاق خواب دارد یک تخت برای استراحت درون ان تعبیه شده، اتاق پنجره های بزرگی دارد که به نردبان میرسد. این پناهگاه با یک سیستم پنل خورشیدی که در پشت بام مستقر است. یک سیستم تصفیه کننده ی آب باران، آب مناسبی را برای آشامیدن فراهم می کند و یک مخزن نیز برای نگه داری پسآب ها نصب شده است.

کابین کاملا خوکفا است و هیچ زباله ای در ان باقی نمی ماند. این خانه از مواد پایدار و مطابق با تنظیمات آلپی ساخته شده است. انرژی برق این خانه از پنل های خورشیدی تامین می شود.

مترجم: بهاره محجوب 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian

دیدگاهتان را بنویسید