پیرامون خانه سبک زندگی

بازار پخش تلویزیون های دانگل استریمینگ

بازار پخش تلویزیون های دانگل استریمینگ
نوشته شده توسط shiva salimian

بازار پخش تلویزیون های دانگل استریمینگ (آنلاین) بسیار شلوغ به نظر می رسد ، و دارای اپلیکیشن (برنامه)  های کاملی مانند Chromecast آمازون Google TV Fire TV Stick و Roku’s Streaming Stick است.  آیا یک اتاق دیگر وجود دارد؟ 

اشتراک گذاری

بازار پخش تلویزیون های دانگل استریمینگ (آنلاین) بسیار شلوغ به نظر می رسد، و دارای اپلیکیشن (برنامه)  های کاملی مانند Chromecast آمازون Google TV Fire TV Stick و Roku’s Streaming Stick است.  آیا یک اتاق دیگر وجود دارد؟ 

دیش اینگونه فکر می کند، و این هفته 4T HDR AirTV Mini را راه اندازی کرد امیدوار است که بتواند سلیقه ها را برای تغییر نظرات  و خرید بیشتر محصولاتش تغییر دهد.

در مرحله اول ما باید درباره تفاوت اصلی AirTV با  سایر ابزارهای پخش بحث کنیم، و این قابلیت پخش سیگنال محلی شما از طریق هوا (همچنین به عنوان رایگان به هوا) به تلویزیون شما منتقل می شود. در نگاه اول که به نظر می رسد کمی محال است، چرا از دستگاهی خریداری کنید تا تلویزیونی را که قبلاً به طور رایگان دریافت می کردید با صرف هزینه تماشا کنید؟ با تنظیم AirTV، شمامی توانید تلویزیون محلی خود را به هر تلفن، لپ تاپ و رایانه لوحی در خانه خود متصل کنید، تلویزیون زنده را با (DVRگیرنده ی دیجیتال) ضبط کنید و حتی از طریق یک برنامه به نمایش های محلی خود از راه دور دسترسی پیدا کنید.

تلویزیون های دانگل استریمینگ

از دیگر ویژگی های جذاب AirTV این است که می تواند تلویزیون زنده و اپلیکیشن های پخش کننده شما را مانند Netfli ،Sling ،AndroidTV ،Google Play و YouTube را در یک رابط (Sling TV) در تلویزیون و دستگاه های شما جمع کند. بنابراین دیگر، سوئیچ ورودی های منبع در تلویزیون خود را ندارید. همچنین Chromecast و دستیار Google فعال هستند.

قبل از اینکه به این کار ادامه دهیم، لازم به ذکر است که برای اینکه بتوانید تلویزیون OTA محلی خود را در تمام خانه پخش کنید، می توانید از برنامه (Locast در صورت پشتیبانی در منطقه خود) استفاده کنید یا جعبه AirTV دوتایی را خریداری کنید (79.99 دلار آمریکا) که به طور جداگانه فروخته می شود.  این جعبه ای است که شما آنتن تلویزیون خود را به آن وصل کنید (به یکی از آن ها نیز نیاز دارید)  و یک درایو USB را برای ویژگی های DVR وصل کنید.

هنگامی که کادر AirTV را با همکاری دانگل AirTV Mini خود تنظیم کردید، خوش به حالتان میشود. اکنون می توانید تلویزیون زنده را به تمام دستگاه های خود در خانه و به هر تلویزیون با قابلیت HDMI با یک AirTV Mini یا واحد پخش کننده AirTV که به آن متصل است، وصل کنید. خوب، ممکن است به نظر برسد که اگر در هر اتاق تلویزیونی ندارید، دستگاه های زیادی بخرید، اما ممکن است شکاف سیگنال آنتن شما و اجزای کابل های کواکس در تمام دیوارهای شما ضرب و شتم شود.

خوشبختانه، ریموت همراه با AirTV Mini یک موفقیت بزرگ به نظر می رسد. این ریموت تقریبا شبیه اسباب بازی است که همراه با پخش کننده AirTV است. یک فرمت ساده و آب نبات مانند سیاه و سفید، دکمه هایی را برای Netflix ،Sling TV و Google Assistant اختصاص داده است و قادر به کنترل تلویزیون ها و دکمه های کم و زیاد کردن صدا است.

برای کسانی که اصلاً به تلویزیون محلی اهمیتی نمی دهند، AirTV Mini همچنان با اپلیکیشن های پشتیبانی شده و (Chromecast) از طریق رابط تلویزیون Sling و همچنین برنامه تلویزیونی رایگان (Sling برای دستگاه های شما) کار خواهد کرد.  در این مثال، انتخاب بین AirTV Mini و دانگل های دیگر روشن تر به نظر می رسد.  در موارد بسیاری، سهولت استفاده، رابط کاربری روی صفحه نمایش Sling) در مورد AirTV Mini، کیفیت سخت افزار و ریموت کاهش می یابد.  این محصول با قیمت 79.99 دلار بهتر از Roku Streaming Stick + و Fire TV Stick 4K است، اما دیش احساس می کند ارزشش را دارد و مدعی سرعت و حافظه نسبت به رقبای خود باشد.

میت واینراوب، مدیر توسعه محصول برای AirTV می گوید: AirTV Mini یک استریم جریان قدرت است و حافظه بیشتری دارد و پردازنده ای سریع تر از هر چیز دیگری در این رده است.”یک تجربه جریان برتر را ارائه می دهد، به خصوص برای کسانی که می خواهند ویژگی های برتر را در یک بسته کوچک با قیمت مناسب دریافت کنند.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

 
 
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian

دیدگاهتان را بنویسید