بازی ها تکنولوژی

رونمایی بازی PES 2020

رونمایی بازی PES 2020
نوشته شده توسط shiva salimian

کمپانی کونامی (KONAMI) رسما تاریخ انتشار بازی PES 2020  اعلام کرد. طبق گفته مسئولین، این بازی جذاب و هیجان انگیز در تاریخ 10 سپتامبر 2019 منتشر خواهد شد و علاقه مندان  قادر خواهند بود با جذابیت های ویژه این بازی که در ادامه مفصل به آنها خواهیم پرداخت تابستان خود را به اتمام برسانند.

اشتراک گذاری

کمپانی کونامی (KONAMI) رسما تاریخ انتشار بازی PES 2020  اعلام کرد. طبق گفته مسئولین، این بازی جذاب و هیجان انگیز در تاریخ 10 سپتامبر 2019 منتشر خواهد شد و علاقه مندان قادر خواهند بود با جذابیت های ویژه این بازی که در ادامه مفصل به آنها خواهیم پرداخت تابستان خود را به اتمام برسانند.

 • گیم پلی – Game Play

در PES 2020، از نظرات مربیان و بازیکنان برای بهبود حرکات و اقدامات بازیکنان در لحظات مختلف استفاده شده است تا اطمینان حاصل شود كه هر اقدامی كه در زمین انجام می شود به بهترین شکل ممکن انجام شود.

همکاری طراحان و سازندگان این بازی با آندرس اینیستا هافبک سابق باشگاه بارسلونا نتیجه های بی نظیری را رقم زده به طور مثال اضافه شدن توانایی های ذاتی بازیکنان در هنگام دریبل بازیکن مقابل و نفوذ به فضاهای باریک و کوچکی که در نسخه های قبلی غیرقابل نفوذ بودند اما این مسئله باعث نشده تا اصالت این بازی زیبا دچار مشکل شود.

پس میتوان فلسفه pes را در قالبی بسیار جذاب تر از گذشته مشاهده کرد، همچنین خطاهای بازیکنان مقابل شما به شکل بسیار محسوسی قابل لمس خواهد بود و در راستای این فلسفه pes 2020  تصویر متفاوت و واقعی تری نسبت به گذشته از خطاهای شما به روی صفحه تلوزیون آورده است و فرصت های زیادی برای شما به وجود خواهد آمد تا از اشتباهات و بی دقتی حریفان استفاده کنید. ضمن اینکه شما را به زندگی کردن در هر لحظه از بازی تشویق میکند و در بیشتر اوقات نفستان را در سینه حبس خواهید کرد. این امکان به شما این اجازه را خواهد داد تا در هر لحظه از بازی توپ را به همان صورتی که می پسندید در اختیار بگیرید. این سوال در ذهنتان به وجود خواهد آمد که چه نوع فوتبال و چه سبکی را برای خود انتخاب کنید.

 •  روش جدید دریبلینگ: Finesse Dribble

در PES2020 جدید تکنیک Finesse Dribble به کاربرانی ک مهارت بالایی در پیش بینی حرکات حریفان دارند این اجازه را خواهد داد که به چابکی مار در بین مدافعان لغزید و با حرکات ویران کننده دفاع حریف را متلاشی کرد.

Finesse Dribble با مشورت آندرس اینیستا هافبک مشهور جهان، بازیکنان را به توسعه مهارتهای فنی خود برای استفاده از تکنیک برتر و آگاهی مکانی بیشتر دعوت می کند.

 • بهبود مکانیزم به دام انداختن

به دام انداختن در فوتبال یک هنر است و دقیقاً همانطور که هیچ دو هنرمند نمی توانند پرتره را به یک شیوه نقاشی کنند، هر بازیکن رویکرد منحصر به فرد خود را برای به دست آوردن فرمان و کنترل توپ دارد.

تیم توسعه برای تحقق این مفهوم در PES 2020 تلاش های فراوانی انجام داده است. در نتیجه این تلاش ها شاهد پیشرفت چشم گیری در به دام انداختن حریفان شده ایم.

 •  دقت ضربه حساس به هدف

از نظر فوتبال دوستان چیزی که بیشترین تاثیر در ایجاد یک موقعیت با یک ضربه زیبا را دارد همین توپ فوتبالی است ک معمولا پاکستانی ها آن ها را به بهترین شکل ممکن می سازند.

PES 2020 با تکنولوژی لگد زدن واقعی سطح بسیار بالایی از واقع گرایی را برای این منظور به وجود آورده است. این بدان معناست که دقت هر ضربه بسته به موقعیت شما در زمین و فشار جانبی وارده از حریفان قابل تغییر می باشد.

اکنون بیشتر از هر زمانی شما به خاطر صبر و آگاهی از زمان پاداش به ثمر رسیدن یک گل زیبا تعلق خواهد گرفت.

 • دفاع واقع گرایانه تر

زمانی که شما به یک سوم انتهایی زمین می رسید، بهترین مکان برای مدافعان میانی برای بازی سازی و شروع یک حرکت خوب تیمی را مشاهده خواهید کرد.

همچنین در PES 2020 پیشرفتهای چشمگیری در راستای دفاع از انواع حملات بازیکنان حریف وجود دارد و شما میتوانید در لحظات پر تنش بازی روش های مختلفی برای خراب کردن بازی حریف در پیش بگیرید.

این روشها شامل:

حرکات کشویی اضافی، دفاع با ضربه سر، حرکات واقع گرایانه و همچنین گزینه دیگری به نام Foul Intentional که یک نوع خطای بدون جریمه می باشد.

 فیزیک توپ بهبود یافته است

پیشرفت چشمگیر فیزیک توپ باعث شده که شما درک عمیقی از گیم پلی بازی داشته باشید. فعل و انفعالات فیزیکی توپ واقعی تر شده و به بازیکنان باهوش این امکان را می دهد که حریفان را به دردسر بیاندازند.

همچنین شما این امکان را خواهید داشت که توپ را با قسمت های مختلف پا کنترل کنید و درک عمیق تری از کنترل و لمس توپ داشته باشید.

الهام بخش: تعامل سازگار بازیکنان

با افزونه Inspire شما قادر خواهید بود تعامل سازگاری با بازیکن مورد علاقه خود پیدا کنید و شخصیت های بازیکنان را با واقع گرایی بی سابقه ای بازی کنید.

در PES 2020، سبک بازی فردی هر بازیکن بر نحوه تعامل او با توپ تأثیر نمی گذارد، بلکه این امر تأثیر بسزایی در رفتار بازیکنان تحت کنترل شما خواهد داشت.

به عنوان مثال، وقتی بازیکنی که به دلیل مهارت دریبل خود مشهور است توپ را در اختیار می گیرد ، هم تیمی هایش پخش می شوند تا به او فضای کافی بدهند تا یک نفوذ زیبا انجام دهد.

به صورت مشابه، هنگامی که یک بازیساز مشهور توپ را در اختیار دارد، هم تیمی های او با استفاده از توانایی عبور فوق العاده خود از لایه های دفاعی حریفان ، به دنبال فضای خالی برای دریافت پاس خواهند رفت.

این کار شما را مجبور به داشتن رفتار متفاوتی برای انتخاب سبک بازی خواهد کرد.

مهارت ها و توانایی های جدید

مهارت ها و تکنیک های جدید را در PES 2020 به فوتبال خود اضافه کنید و تماشاگران را مجبور به ایستاده تماشا کردن بازی خود کنید.

پرخاشگری: همانطور که از نامش پیداست بعضی از بازیکنان قابلیت پرخاشگری و تحت تاثیر قرار دادن بازیکن رو به روی خود را دارند.

Tight Possession: با این مهارت شما به سلطان فضاهای کوچک تبدیل خواهید شد.

Through Ball: با این مهارت شما می توانید بیشترین دقت را در هنگام مانور با توپ داشته باشید، البته این گزینه قبلا هم وجود داشته اما اکنون بهبود چشمگیری پیدا کرده است.

Long Shot: با این مهارت دقت شوت از راه دور شما در بهترین حالت ممکن قرار خواهد گرفت.

مثل رونالدینیو بازی کنید

سبک منحصر به فرد فوتبال رونالدینیو که به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین بازیکنان ورزشی در جهان شناخته شده است  به شکلی عالی به PES 2020 می آید.

معرفی چندین مجموعه مانور و دریبل جدید الهام گرفته از رونالدینیو به معنای این است که شما در نهایت قادر خواهید بود مانند خود انسان حرکت کنید، با استفاده از استعداد فنی بی نظیر و حرکت سیال او برای ضرب و شتم، مدافعان بی مجازات نخواهند ماند.

شما همچنین می توانید از برخی از تکنیک های نمایش لمس اول، از جمله کنترل قفسه سینه و کنترل کمر رونالدینهو استفاده کنید.

مستر لیگ

 • مستر لیگ حذف شد

مستر لیگ همیشه شما را در صندلی مدیر قرار داده است، اما تغییرات عظیمی که به شما امکان می دهند از طریق یک سیستم گفتگوی تعاملی جدید پیشرفت کنید، شما را قادر می سازد تا مدیریت باشگاه را با اختیارات بیشتری نسبت به گذشته مدیریت کنید.

جریان مداوم هر فصل را از طریق تعامل پویا که نشان دهنده نتیجه هر پیروزی، باخت و مذاکره قرارداد است، تجربه کنید. علاوه بر این، تصور شما در هنگام حرکت به سیستم انتقال بازیکن دیگر وظیفه پر کردن جاهای خالی را نخواهد داشت. ادغام پیشرفته داده های دنیای واقعی اکنون به منظور کم کردن فاصله بین بازی و واقعیت گنجانیده شده است و اطمینان می دهد که هر یک از جنبه های بازار نقل و انتقالات مستر لیگ با دنیای واقعی فوتبال مطابقت دارد.

مدل های مدیر همچنین پیشرفت چشمگیری داشته اند و مدیران افسانه ای از چندین کشور اکنون برای انتخاب در دسترس هستند. با همه اینها و اتفاقات دیگر ، هرگز دلایل بیشتری برای هیجان زده شدن در مستر لیگ وجود نداشته است.

 • سیستم گفتگوی تعاملی

در PES 2020 جدید، سیستم گفتگوی تعاملی قدرتمند مستر لیگ هنگامی که می توانید پیشرفت کار را کنترل کنید برایتان وجود خواهد داشت، و مدیریت باشگاه را به محکمی در دستان شما قرار می دهد.

پاسخ هایی را انتخاب کنید که متناسب با شخصیت شما باشد و داستان شخصی Master League خود را ایجاد کند.

 • نقل و انتقالات واقع گرایانه تر

در پاسخ به بازخورد جامعه ، این تیم امسال سخت تلاش کرده اند تا یک سیستم نقل و انتقالاتی بازیکن واقع گرایانه تر را پیاده کنند.

بازار نقل و انتقالات در PES 2020 از یک الگوریتم کاملاً جدید ساخته شده بر روی یک کتابخانه غنی از داده های دنیای واقعی فوتبال استفاده خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که نقل و انتقالات، هزینه های نقل و انتقالات، حقوق و سایر عناصر دیگر با واقعیت همسویی داشته باشند.

سیستم نقل و انتقالات جدید قابل تنظیم تر از سالهای گذشته خواهد بود، با امکان پیکربندی میزان انتقال بازیکنان، چقدر مذاکره دشوار خواهد بود و آیا سال اول شما دارای پنجره نقل و انتقالات قبل از فصل خواهد بود.

 • مدلهای مدیر بهبود یافته     

PES 2020 به لطف استفاده از فناوری اسکن سه بعدی با کارایی بالا برای گرفتن تصاویر از افراد با اشکال و اندازه های مختلف بدن، تنوع بیشتری از مدل های مدیر را به شما ارائه می دهد.

علاوه بر این، اکنون می توانید با استفاده از یکی از چندین مدیر مشهور جهان به عنوان نماد، از جمله Zico ،Cruyff و Maradona، از طریق Master League بازی کنید.

 • آرم های اسپانسری سفارشی

شما می توانید آرم هایی طراحی کنید که هنگام پخش انیمیشن های مصاحبه های قبل و بعد بازی پشت سر شما قرار بگیرند که اصطلاحا سفارشی سازی اسپانسرینگ نام دارند.

حالت جدید بازی Matchday چیزی بیشتر از تماشای بزرگترین مسابقات فوتبال بهترین بازی ها ندارد.

این حالت فرهنگ فوتبال را به یک قالب رقابتی که شما را از بیننده ها جدا و به زمین میخکوب می کند تبدیل خواهد کرد. در ابتدای خود را با یکی از دو طرف مختلف هماهنگ کنید، جایی که هر یک از پاسهای عالی و هدف متوقف شده و به صورت آهسته نمایش داده شده، حس پیروزی را به طرف شما می بخشد.

در فوتبال، بازیکنان گل می زنند و بازی ها را برنده می شوند، اما هیچ یک از بازیکن ها یا تک گل ها تیمی را در کل مسابقات برنده نمیسازند پس شما به چیزی بیشتر احتیاج دارید. این شانس شماست که تاثیر مهمی باشید. به یک طرف بپیوندید و تفاوتی که در Matchday در ماه سپتامبر وجود دارد را تماشا کنید.

 • بازی گروهی

هنگامی که خود را با یک طرف هماهنگ کردید، پس از آن در مقابل اعضای مخالف در مسابقات گروهی قرار می گیرید تا امتیاز مسابقه را بدست آورید.

طرف با بیشترین امتیاز مسابقه در پایان این مرحله با یک برتری وارد فینال گراند می شود.

حتی اگر برنده نشوید، امتیاز کسب خواهید کرد، بنابراین حتماً تا آنجا که ممکن است مسابقات انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که تیم شما در مرحله مقدماتی برنده و از تیمهای مراحل نهایی باشد.

 • فینال گراند

با نزدیک شدن به این رویداد، نتایج حاصل از همه مسابقات گروهی که در طول این رویداد بازی شده اند برای یافتن بهترین کاربر تجزیه و تحلیل می شوند.

این کاربران به عنوان نماینده انتخاب می شوند و از این طریق حق رقابت در فینال بزرگ را برای خود کسب می کنند.

پیروزی یا باخت، تمام شرکت کنندگان در بازی Matchday پس از اتمام مسابقات Grand Final، جوایز خود را دریافت می کنند. با این حال، تیم پیروز صاحب غنایم چشمگیرتر می شود.

 • گرافیک PES2020

2020 نه تنها از نظر مکانیک گیم پلی یک جهش بزرگ به جلو را نشان می دهد بلکه بسیاری از پیشرفت های بصری را نیز برای بهبود تجربه شما در مسابقات و منوها به همان صورت معرفی می کند.

با استفاده از فناوری اسکن سه بعدی با کارایی بالا، استادیوم ها را با خیال راحت مشاهده کنید. تماشاگران با رئالیسم افتادن فک نسبت به اوج و پایین هر مسابقه واکنش نشان می دهند. تماشای سیستم های روشنایی پویا با گذشت زمان در طول بازی، از زاویه سایه های موجود در زمین تأثیر می پذیرد. هر مرحله را مشاهده کنید، قدم بگذارید، پاس بدهید و شوتتان را شلیک کنید که حسی عجیب و متحیر کننده است.

اگر می خواهید بازی زیبایی را انجام دهید، بدون شک PES 2020 زیباترین روش اجرای آن است.

 •  موتور روشنایی پیشرفته

این که آیا شما در زیر آفتاب بعد از ظهر گرم و یا درخشش زیبای چراغ های روشنایی در شب بازی می کنید، شرایط نورپردازی در PES هرگز ضعیف یا بد نیست بلکه همیشه به شما بهترین تصویر از بازی را ارائه می دهد.

پیشرفت های گسترده ای که در موتور روشنایی ایجاد شده است، سطح اعجاب انگیز بیش از حد را فراهم می کند زیرا استادیوم، ایستگاه ها و بازیکنان، تحت نور طبیعی ساخته می شوند.

در هر مسابقه از یک تجربه تصویری منحصر به فرد لذت ببرید زیرا سیستم های روشنایی پویا در طول روز موقعیت خورشید را در آسمان شبیه سازی می کنند تا سایه هایی بیش از حد واقع بینانه ایجاد کنند.

 • مدل های پخش کننده بهبود یافته

از اسکنرهای سه بعدی بدن متفاوتی استفاده شده است تا یک لایه جدید فوتو رئالیسم به مدل‌های پخش در PES 2020 اضافه شود.

بازیکنان اسکن شده با توجه خاصی به جزئیات ، بازیابی شده اند و هرکدام از حرکاتشان در بازی با دقت خیره کننده محاسبه و ارائه می شوند.

 •  صدا گذاری واقع گرایانه

امسال، شما قادر خواهید بود تجربه فیلم های مستر لیگ با برش های سینمایی را داشته باشید، که به صورت تخصصی با سیستم گفتگوی جدید درهم تنیده شده اند.

توجه ویژه ای به بهبود کیفیت گرافیکی فیلم نیز شده است که به شما امکان می دهد هر ثانیه از پخش را تجزیه و تحلیل کنید تا تک تک بازی ها را با جزئیات شگفت انگیز تجربه کنید.

پیشرفت های چشمگیر در رندرینگ چمن ها به PES 2020 اضافه شده است و به چمن عمق و شخصیت اضافه می کند.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian