حمل و نقل خودرو

آخرین ون اردوزنی سیتروئن با قابلیت حمل ATV

آخرین ون اردوزنی سیتروئن با قابلیت حمل ATV
نوشته شده توسط shiva salimian

در سال گذشته سیتروئن کاروان دوسلدورف (Dusseldorf Caravan Salon ) را معرفی کرد، یک ون اقامتی (camper ) که برای حمل و نقل موتور سیکلت و خوابیدن چهار نفر در شب ساخته شده . ون های اقامتی مانند این که توسط یک مارک اتومبیل نمایش داده می شود “ون مفهومی ” نامیده میشوند ، اما ون های اقامتی بخش مهمی از فعالیت تجاری  سیتروئن هستند و این شرکت بلافاصله اعلام کرد قصد دارد تا Biker Solution را بفروشد . اکنون در حال گسترش خط Biker Solution با یک مدل دوم ، یک ون جادارتر ، همه کاره تر و بیشتر است با قرار دادن یک ATV ( موتور سیکلت چهار چرخ)  و یا توالت  در جاده .

اشتراک گذاری
 
ون اردوزنی

این ون جدید توانایی قرار دادن یک دستگاه موتور سیکلت را درون خود دارد.
در سال گذشته سیتروئن کاروان دوسلدورف (Dusseldorf Caravan Salon) را معرفی کرد، یک ون اقامتی (camper) که برای حمل و نقل موتور سیکلت و خوابیدن چهار نفر در شب ساخته شده. ون های اقامتی مانند این که توسط یک مارک اتومبیل نمایش داده می شود “ون مفهومی” نامیده میشوند، اما ون های اقامتی بخش مهمی از فعالیت تجاری سیتروئن هستند و این شرکت بلافاصله اعلام کرد قصد دارد تا Biker Solution را بفروشد. اکنون در حال گسترش خط Biker Solution با یک مدل دوم، یک ون جادارتر، همه کاره تر و بیشتر است با قرار دادن یک ATV (موتور سیکلت چهار چرخ)  و یا توالت  در جاده.
 
بزرگترین تفاوت بین  Jumper Biker Solution Multi از  Biker Solution Classic این است که Multi سیستم بارگیری دو موتور سیکلت خاص را از دست می دهد. هنوز هم می توان دو موتور سیکلت را در خود جای داد، اما فضا و تطبیق پذیری موجود در کف مسطح آن امکان می دهد تا یک ATV، توالت، صندلی چرخدار یا موتور سیکلت با اتاقک موتور سیکلت را حمل کند. سطح شیب دارهای مسطح، کنترل از راه دور برقی و ریل های کف یکپارچه کمک می کنند تا همه چیز را محکم داخل خود نگه دارد.
(یکی دیگر از مزیت های طراحی ریلی چند طبقه ای که با همکاری Flexebu) شرکت نرم افزاری – استارتاپی امریکایی واقع در ایلینویز ساخته شده است این است که می توانید یک یا دو صندلی عقب اختیاری را روی زمین سوار کنید. همچنین سخت افزار Flexebu امکان حذف کامل مبلمان را فراهم می کند، همچنین این امکان را فراهم می کند که هر دو ون های کلاسیک و Multi به اندازه دوبرابر وانت های باربری شوند.
ون اردوزنی فراتر از آن، Multi دارای تخت خواب عقب برای دو نفر و یک تخت سقف بازشو برای دو نفر دیگر است. و دارای یک آشپزخانه مرکزی دارای یخچال، سینک و چند کابینت کوچک آشپزی است. همچنین یک میز کوچک و قابل جابجایی وجود دارد که در هر مکانی قفل میشود مثلا در جلوی صندلی های کابین راننده تا بتواند یک صندلی غذاخوری داشته باشد یا در جلو یا یک پیشخوان آشپزخانه یا یک فضای ناهار خوری عقب ایجاد کند. بقیه قسمتهای داخلی توسط انواع کابینت های سربار و کنسولهای ذخیره مرتفع پر شده و فضای زیادی را برای انباشتن لباس، کلاه ایمنی، ابزار و… فراهم می کند. 

 چند ویژگی و مؤلفه Biker Solution  شامل سایه بان، گرمایش دیزل، باتری 90-Ah AGM، مخزن آب 20 لیتری تازه و فاضلاب و روشنایی LED است.

منبع: Citroën

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian