بازی ها تکنولوژی

از بین بردن استرس با صندلی بازی ” Thronos Air “

از بین بردن استرس با صندلی بازی " Thronos Air "
نوشته شده توسط shiva salimian

در ابتدای سال گذشته با فروش بسیار زیاد و پر سر و صدا، همچنین شوک قیمتی، Acer صندلی بازی Thronos را مجدداً ارائه داد و قیمت آن را به میزان قابل توجهی کاهش داد، قطعات موتوری جدید را به آن اضافه کرد و کلمه ی “Air” را به این نام افزود و ویژگی ماساژ را به آن اضافه کرد.

اشتراک گذاری

در ابتدای سال گذشته با فروش بسیار زیاد و پر سر و صدا، همچنین شوک قیمتی، Acer صندلی بازی Thronos را مجدداً ارائه داد و قیمت آن را به میزان قابل توجهی کاهش داد، قطعات موتوری جدید را به آن اضافه کرد و کلمه ی “Air” را به این نام افزود و ویژگی ماساژ را به آن اضافه کرد.
زیر نام تجاری بازی Predator Acer (که شامل لپ تاپ، دسک تاپ، مانیتور و مجموعه کاملی از لوازم جانبی است) در سال 2008 برای به دست آوردن سهمی از بازار رو به رشد، بازی های رایانه شخصی را راه اندازی کرد و با سایر مارک های Lenovo’s Legion ،Dien’s Alienware ،HP’s Omen وAsus ‘Republic of Gamers (ROG) به رقابت پرداخت.
تیم Predator پس از تبدیل شدن به اولین برند بازی، که در ماه آگوست سال جاری برنده ی جایزه Red Dot Brand (در مانیتورهای بازی سری Predator XB3) شد، تعدادی از بازی های جدید خود را دیروز در برلین در کنفرانس مطبوعاتی جهانی این شرکت، که بعد از IFA Berlin 2019 بود، اعلام کرد. نمایشگاه برتر فناوری اروپا، فردا افتتاح می شود.
از بین این اطلاعیه ها، دو نوت بوک بازی Predator Triton جدید، پلتفرم esports نسل بعدی Planet9 (در زیر مشاهده کنید)، چهار مانیتور بازی Acer Nitro XV3 جدید ، چهار Chromebook جدید و دو پروژکتور قابل حمل چرخان C250i، دارای حالت پرتره اتوماتیک برای آن تلفن های هوشمند عمودی هستند.


بنابراین، صندلی بازی Predator Thronos Air در کجای این ها قرار دارد؟ خب، این یک صندلی بازی با تکنولوژی و فناوری های بسیار پیشرفته نیست، اگرچه که خوب مهندسی شده و بسیار جذاب به نظر می رسد. در عوض، این چیزی بیش از یک جایگاه برای همه ی بازی های Acer / Predator است و همچنین ابزاری هوشمندانه برای بازاریابی این مارک هاست که به احتمال زیاد بعدا مطرح می شود.

همانند نسل قبلی خود، همانطور که Acer از آن توصیف می کند، غار گیمر یا بازیکن است، جایی که آن را با بقیه ی بازی ها متفاوت می سازد، به این صورت که قیمت آن نصف قیمت بقیه ی صندلی های بازی هاست (قیمت ها از 14000 دلار آمریکا شروع می شود)، به این دلیل که تجهیزات موتوری پیشرفته ندارد و دارای دکمه های لمسی نیست، اما ویژگی ماساژ داخل صندلی را دارد، که خوب است.
بنابراین اکنون، در Thronos Air جدید، اگر می خواهید صندلی خود را در حالت خمیده قرار دهید، مانند بقیه ی صندلی ها، می توانید فقط دسته ی کناری آن را حرکت دهید، که همین امر، در مورد تکیه گاه مانیتور (که می تواند سه صفحه 27 اینچی را نیز به خود اختصاص دهد) صدق می کند. آیا نیاز به تنظیم زاویه ی صفحه دارید؟ در اینجا دکمه های فراوانی وجود ندارند که با دیدن آن ها سردرگم شوید، فقط کافی است با یک هیدرولیک دستی آن را تنظیم کنید.
صندلی بازی اصلی Thronos 495 پوند (224.5 کیلوگرم) وزن داشت، در حالی که هنوز مشخصات کاملی از آن در دست نیست. فرض کنید در صورت عدم وجود آن همه ترفندهای موتوری در صندلی، “Air” در کلمه یThronos Air به معنای این است که صندلی از حالت عادی سبک تر می شود، یعنی سبک تر از چیزی که انتظار می رود. مدل اصلی حدود 5 فوت (1.5 متر) در حالت ایستاده بود، بنابراین اگر این مدل ها مشابه همدیگر باشند، به اندازه ی کافی ایمن هستند. در پشت آن فضایی، برای صندلی اختصاص داده شده است و قسمتی برای مخفی کردن سیم کشی آن در نظر گرفته شده است. در آن، جایی برای استراحت دادن پاها گذاشته شده زیرا بازی ها به گونه ای است که فرد برای مدتی کوتاه، بازی نمی کند در قسمت میانی آن دوربینی قرار گرفته که برای بازی های آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد. صندلی می تواند به اندازه ی 130 درجه، حالت لمیده به خود بگیرد (درون کابین Thronos و 180 درجه خارج از آن).

Thronos Air
به یاد داشته باشید، این صندلی دارای یک ماساژور داخلی است، زیرا کشتن انبوهی از هیولا های وحشت زده، کار استرس زایی است. درسته؟ آنچه که در PC های 14000 دلاری موجود نیست، مانیتور، صفحه کلید و موس آن است. علاوه بر آن Acer یک سری از لوازم جانبی مانند هدست، USB، یک دوربین، قفل صندلی (قفل صندلی موجب می شود که صندلی در قسمت های پرهیجان بازی ثابت بماند) و البته جایی برای نگه داشتن فنجان چایی یا قهوه. صادقانه بگوییم، اگر شما یکی از این صندلی های بازی را با 14000 دلار خریداری کنید و حداقل یکی از این وسایل جانبی را به صورت رایگان به شما ندهند، پس مطمئنا یک جای کار می لنگد.
همانطور که قبلاً نیز اشاره شد، Acer همچنین در کنفرانس مطبوعاتی IFA 2019 از پلتفرم بعدی eSports نسل بعدی Planet9 خبر داد. Planet9 در حال حاضر بازیکنان خود را برای دومین بتای بسته ی خود، انتخاب کرده است و به عنوان یک سکوی مربیگری راه اندازی می شود و در نهایت با مسابقات و بازی های پر هیاهو در یک انجمن بازی وسیع، گسترش می یابد. یکی از جنبه های جالب مجموعه ی مربیگری، ویژگی ای به نام “فرمت Carry” است که در آن شما به طور همزمان با بازیکنان کهنه کار بازی می کنید و به شما در پیشرفت در رده ها کمک می کند.
Predator Thronos Air با قیمت 13999 دلار در Q4 در آمریکای شمالی عرضه می شود.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian