پزشکی علوم پایه

ایده جداسازی انگشتان پا

ایده جداسازی انگشتان پا
نوشته شده توسط shiva salimian

اگر پا درد دارید وقت این است که فکری بکنید. بسیاری از مردم کفش نامناسب میپوشند که یکی از دلایل پا درد است و موجب تغییر شکل پا و مشکلات دیگر میشود.

اشتراک گذاری

انگشتان پا

اگر پا درد دارید وقت این است که فکری بکنید. بسیاری از مردم کفش نامناسب میپوشند که یکی از دلایل پا درد است و موجب تغییر شکل پا و مشکلات دیگر میشود.

علاوه بر متخصص پا، یکی از بهترین کارهایی که میتوان انجام داد، این است که جدا کننده انگشت بگیرید، که ارزان و قابل استفاده آسان است.

جدا کننده انگشتان چیست؟

وسیله ای که انگشتان پا را، در موقع پوشیدن کفش جدا میکند و از روی هم افتادن انگشتان پا جلوگیری میکند. تغییر شکل نه تنها دردناک است که باعث مشکلات حرکتی نیز میشود. حتی باعث پینه پا و تغییر شکل زانو نیز میشود. جدا کننده باعث حفظ حالت تعادل و سلامتی میشود.
جدا کننده از مواد مختلفی ساخته میشود. مانند ژل، سیلیکون و پارچه که هر قسمت کار خودرا انجام میدهد. این وسیله در هر فروشگاهی پیدا میشود.

چگونه از جدا کننده انگشت استفاده کنیم؟

استفاده درست این وسیله، بسیار مهم است تا انگشتان خم نشوند. قابل استفاده در خانه و حتی همراه با کفش است.از ۳۰ دقیقه در روز شروع کنید و تا هر موقع راحت بودید زمان را افزایش دهید. حتی زمان خواب قابل پوشیدن است. البته باید مرتب مورد استفاده قرار بگیرد. برای درمان پینه و مشکلات دیگر با پزشک مشورت کنید. جدا کننده برای استفاده روزانه مناسب است، نه درمان بیماری های تخصصی.
بهترین فروشندگان جدا کننده انگشت در استرالیا هستند. میتوانید نوع ژله ای آن را از ebay ،تنها با قیمت ۱ دلار خریداری کنید که کمترین قیمت ممکن است.اما تنها انگشت شست را جدا میکند.
از chemis warehouse نوع فوم آن را با قیمت ۹ دلار و کیفیت بالا تهیه کنید. این بسته شامل دو عدد جدا کننده بزرگ و یک عدد کوچک است. نوع ژله ای آن نیز موجود است.

از dear jane medical نوع ژله ای آن را با قیمت ۲۵ دلار خریداری کنید.شاید گران به نظر برسد. اما در نظر بگیرید در حراج است.یک بسته شامل ۶ عدد جداکننده که دو عدد کوچک، دو عدد متوسط و دو عدد بزرگ هستند. مطمئن باشید بسیار راحت است.
از bunion sleeve نوع پارچه ای آن را با قیمت ۴۰ دلار تهیه کنید. این مدل در سایز های چند گانه عرضه میشود و به اندازه ای کوچک است که قابل پوشیدن با کفش است. قابل شست و شو و ضد حساسیت است.
از erun coach مدل سیلیکونی آن را با قیمت ۹۰ دلار تهیه کنید. این مدل بر خلاف مدل های دیگر، برای تقویت ماهیچه ها طراحی شده است. شاید گران به نظر برسد، ولی بهتر از جراحی است.

ممکن است در ابتدا جدا کننده عجیب به نظر آید. ولی وقتی استفاده کردید، فواید آن را خواهید دید که باعث کاهش درد پا و ایستادن بهتر میشود.

مترجم: بهاره محجوب 

 
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian