پیرامون خانه تکنولوژی

با سیستم GE در آشپزخانه Netflix تماشا کنید

با سیستم GE در آشپزخانه Netflix تماشا کنید
نوشته شده توسط shiva salimian

 Hub Kitchen (هاب آشپزخانه)، در واقع صفحه نمایش لمسی گسترده ای است که در بالای اجاق گاز شما قرار دارد و کنترل همه لوازم خانگی هوشمند خود را با همراهی Google   در داخل کنترل می کند.

اشتراک گذاری

در Kitchen Hub میتوانید برنامه هایی مانند Spotify و Netflix تماشا کنید.

Hub Kitchen (هاب آشپزخانه)، در واقع صفحه نمایش لمسی گسترده ای است که در بالای اجاق گاز شما قرار دارد و کنترل همه لوازم خانگی هوشمند خود را با همراهی Google  در داخل کنترل می کند.

Kitchen Hub  برای اولین بار یک سال پیش به شکل نمونه اولیه ارائه شد، و اکنون نسخه اولیه این سیستم  آماده شده و نسخه تجاری  قرار است در ماه مه سال 2019 میلادی تنظیم شود. چندین دوربین در این واحد گنجانیده شده، بنابراین می توانید در حین پخت و پز ،هم چت تصویری زنده را انجام دهید، و از یک دوربین سرپایی cooktop  برای به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی شام خود به عنوان یک آموزش دهنده، استفاده کنید.

این سیستم نوید اتصال گسترده ای با سایر محصولات خانگی هوشمند دارد، بنابراین در حالت ایده آل می تواند به عنوان یک مرکز  برای کنترل تمام وسایل متصل به شما، از ترموستات منزل گرفته تا دوربین های روشنایی و امنیتی عمل کند. ترکیب Google Assistant به قابلیت استفاده دستگاه نیز می افزاید و امکان کنترل با صدا  هنگامی  که دستان شما کثیف شده، را فراهم میکند.

Kitchen Hub امکان دسترسی به برنامه هایی مانند Spotify و Netflix  را فراهم می کند و می تواند اجاق گاز شما را به دمای دستورالعمل مورد نظر گرم کند یا شما را قدم به قدم برای یک آشپزخانه پیچیده راهنمایی کند.

در حالی که مراکز آشپزخانه هوشمند لمسی متمرکز شده اند که یک صفحه بزرگ را به شکل ظاهری یک یخچال و فریزر، برای این وسیله انتخاب کنند. این نکته وجود دارد  که آیا کسی واقعاً میخواهد صفحه لمسی غول پیکر درست بالای اجاق گاز خود باشد، و به نظر می رسد مکانی سوال برانگیز برای قرار دادن چنین صفحه نمایش حساسی است. به خصوص با توجه به اینکه صفحه لمسی به نظر نمی رسد مقاومت خاصی در برابر اسپلتر روغن یا مقاومت در برابر آب داشته باشد و در صورت تمایل به هر آشپزی، چشم شما به صفحه نمایش بسیار نزدیک می شود.

 قیمت این وسیله ارزان نیست و قیمت هایی بین 1،199 دلار تا 1399 دلار را در نظر گرفته اند. عرضه رسمی این محصول برای ماه می آینده انجام میشود.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian