پیرامون خانه تکنولوژی

تلویزیون هشت هسته ای آمازون

تلویزیون هشت هسته ای آمازون
نوشته شده توسط shiva salimian

آمازون نسل دوم تلویزیون و بلندگوی هوشمند خود را، با سیستم صوتی قوی تر و پشتیبانی HDR، به نمایش گذاشت. این تلویزیون و بلندگوی هوشمند جدید را می توان از الان سفارش داد تا برای اوایل اکتبر بارگیری و ارسال شود. نسل اول تلویزیون و بلندگوی هوشمند آمازون که در سال گذشته رونمایی شد، یک باکس کوچک و شیکی بود، که در واقع دارای سیستم سرگرم کننده ی Echo، کنترل صدا، سیستم صوتی و جعبه ی کابل بود.

اشتراک گذاری

آمازون نسل دوم تلویزیون و بلندگوی هوشمند خود را، با سیستم صوتی قوی تر و پشتیبانی HDR، به نمایش گذاشت. این تلویزیون و بلندگوی هوشمند جدید را می توان از الان سفارش داد تا برای اوایل اکتبر بارگیری و ارسال شود. نسل اول تلویزیون و بلندگوی هوشمند آمازون که در سال گذشته رونمایی شد، یک باکس کوچک و شیکی بود، که در واقع دارای سیستم سرگرم کننده ی Echo، کنترل صدا، سیستم صوتی و جعبه ی کابل بود. جدیدترین چیز در مورد این نوع از تلویزیون ها و بلندگوهای هوشمند، همان چیزی است که آن را تشخیص صدا از دور می نامیدند و امکان کنترل صدای موثر را دارد و می تواند صداهای تلویزیون را شناسایی کند و این برخلاف سایر سیستم های تلویزیونی کنترل شده با الکسا است که به یک کاربر احتیاج داشتند تا مستقیماً در میکروفون صحبت کند و اغلب در یک ریموت کنترل قرار می گرفت. بنابراین، در حالی که یک تلویزیون در حال پخش است، صدای شما را بهتر از همیشه در سراسر اتاق تشخیص می دهد.
جدیدترین ویژگی در مورد تلویزیون و بلندگوی هوشمند نسل دوم آمازون این است که، سرعت پردازش آن دو برابر شده است و فاکتوری به نام Local Voice Control را به کار گرفته تا به جای تأخیر معمولی که در اکثر سیستم های کنترل صوت رایج است، به زمان پاسخگویی آن سرعت بخشیده است. به این صورت که در آنجا یک فرمان به یک سرور در ابر یا cloud ارسال می شود، پردازش می شود و سپس یک پاسخ به جعبه ی داخلی یا local box ارسال می شود. سیستم جدید، پردازش داخلی برای یک دستگاه را در اختیار دارد.

بنابراین دستوراتی مانند “الکسا، حرکت به راست” ، “الکسا، به خانه برو” و “الکسا، شماره یک را انتخاب کن” باید چهار برابر سریعتر از تلویزیون و بلندگوی هوشمند اصلی باشد. تلویزیون و بلندگوی هوشمند جدید هم اکنون از HDR10 + و Dolby Vision پشتیبانی می کند.

معاون رئیس آمازون، مارک وایتن می گوید: “در طول سال گذشته، ما بر اساس این بازخورد، با ده ها ویژگی جدید از جمله Multi-Room Music, Follow-Up Mode, and Alexa Communications ادامه داده ایم. این یادگیری های کلیدی، باعث توسعه و راهنمایی توسعه نسل دوم تلویزیون ها شد و ما خوشحالیم که این تجربه ی جدید و بهبود یافته را به مشتریان در سراسر جهان معرفی کنیم”.

قیمت این تلویزیون ها در حال حاضر، 119.99 دلار آمریکا می باشد و قرار است برای کسانی که سفارش داده اند در تاریخ 10 اکتبر ارسال شود.

مترجم:بهاره محجوب

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian