تکنولوژی واقعیت مجازی

تکنولوژی AR در دفتر یادداشت و لیوان فضایی ناسا

تکنولوژی AR در دفتر یادداشت و لیوان فضایی ناسا
نوشته شده توسط shiva salimian

آیا شما با این تصور بزرگ شده اید که فضانوردی بهترین کاری است که تا بحال می توانستید انجام دهید؟ دفتر یادداشت  AR ناسا و لیوان فضایی آن، برای همه ی ما جذابیت فضایی خواهد داشت. بر روی جلد این بسته که شامل یک لیوان و یک دفتر یادداشت است نشانی ” مانند كرم” به صورت برجسته هک شده است.

اشتراک گذاری

تکنولوژی AR

آیا شما با این تصور بزرگ شده اید که فضانوردی بهترین کاری است که تا بحال می توانستید انجام دهید؟ دفتر یادداشت  AR ناسا و لیوان فضایی آن، برای همه ی ما جذابیت فضایی خواهد داشت. بر روی جلد این بسته که شامل یک لیوان و یک دفتر یادداشت است نشانی ” مانند كرم” به صورت برجسته هک شده است. این بسته برای هدیه دادن و یا برای استفاده ی خود شخص مناسب است. با بهره گیری از قابلیت های تعاملی واقعی سازی، لیوان فضایی ناسا، به شما این امکان را می دهد تا سیاره ها را از دید یک فضانورد مشاهده کنید و بدون ترک زمین به فضا سفر کنید.

چرا که نه؟! آیا کسی است که به یک لیوان فضایی جذاب که مربوط به ناسا است، نیاز نداشته باشد و از طریق قابلیت واقعی سازی بتواند فضا را از دید یک فضانورد مشاهده کند؟ این لیوان که دارای تکنولوژی AR بسیار سرگرم کننده است، به ما اعتماد کنید: سفر به فضا، بدون ترک آشپزخانه بسیار حیرت انگیز است.

مترجم:بهاره محجوب

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian