حمل و نقل دوچرخه

جعبه ابزار دوچرخه کوهستان

جعبه ابزار دوچرخه کوهستان
نوشته شده توسط shiva salimian

جیب های دوچرخه سواران معمولا، از ابزارهای مختلف پر است. بنابراین به جای این کار، بهتر است، ابزارها را در خود دوچرخه یعنی در قسمت لوله ی فرمان آن قرار داد. به این صورت که می توان از جعبه ابزار چند منظوره ی جدید Stash در درون لوله ی فرمان استفاده کرد.

اشتراک گذاری

دوچرخه کوهستان

جیب های دوچرخه سواران معمولا، از ابزارهای مختلف پر است. بنابراین به جای این کار، بهتر است، ابزارها را در خود دوچرخه یعنی در قسمت لوله ی فرمان آن قرار داد. به این صورت که می توان از جعبه ابزار چند منظوره ی جدید Stash در درون لوله ی فرمان استفاده کرد. سیستم Stash که توسط تولید کننده ی چرخ دنده ی دوچرخه ساخته شده، در واقع از دو قسمت اصلی تشکیل شده است: یک مخزن استوانه ای که بطور دائم در داخل لوله ی هدایت نصب می شود و قسمت دیگر آن، ابزارهایی است که در داخل جعبه ابزار قرار می گیرد. وزن کل این مجموعه 145 گرم است. “

ابزارهای فرعی” که در چند طبقه از آن قرار می گیرند، شامل بیت های تاشو 2 ، 2.5 ، 3 ، 4 ، 5 و 6 میلی متر در کنار بیت های T25 Torx و پیچ گوشتی های مسطح، به علاوه یک کلید محکم که دو برابر می شود، هستند. ابزارهایی برای نصب و راه اندازی سریع و آسان وجود دارند که هیچگونه تغییری در لوله ی فرمان ایجاد نمی کنند. برای اینکه مطمئن شوید دوچرخه ی شما با این سیستم سازگار است یا خیر، کافی است در انتهای این مقاله روی لینک Source کلیک کنید.
در حال حاضر، جعبه ابزار Stash در Eurobike 2019 در آلمان به نمایش گذاشته شده است و به زودی به قیمت 55 دلار به فروش می رسد. لازم به ذکر است که، این اولین جعبه ابزار لوله ای نیست که ما دیده ایم. سایر مدل های مشابه، اما در عین حال متفاوت مانندSWAT یعنی جعبه ابزار تخصصی مخفی و EDC OneUp’s وجود دارند. اگر شما علاقمند به گنجاندن ابزارهای دیگر در قسمت هایی از دوچرخه کوهستان خود هستید، می توانید از Barstow یا میله ی کوچک مخفی توخالی که بر روی دسته ی دوچرخه نصب می شود، استفاده کنید.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian