تکنولوژی موبایل

هدفون بی سیم شرکت House of Marley

هدفون بی سیم شرکت House of Marley
نوشته شده توسط shiva salimian

یک هفته دیگر، یک جفت هدفون بی سیم  خوب دیگر. اما نو ظهورهای Liberation Air  از شرکتHouse of Marley منتشر خواهد شد، این هدفون ویژگی های AirPods  اپل، WF-1000XM3s  جدید سونی و Melomania 1s   کمبریج صوتی را در دل خود جای داده است.

اشتراک گذاری

یک هفته دیگر، یک جفت هدفون بی سیم  خوب دیگر. اما نو ظهورهای Liberation Air  از شرکتHouse of Marley منتشر خواهد شد، این هدفون ویژگی های AirPods  اپل، WF-1000XM3s  جدید سونی و Melomania 1s  کمبریج صوتی را در دل خود جای داده است.

این هدفون ها به طور کامل از مواد بازیافتی پایدار به وجود آمده اند.


Josh Poulsen

“بازار هدفون بی سیم واقعاً برجسته و رقابتی شده است و ما می خواهیم اطمینان حاصل كنیم كه با استفاده از مواد بازیافت شده، یك جایگزین  پایدار و کارآمد تهیه كرده ایم .”

این به معنی استفاده از بامبو، کامپوزیت الیاف چوب طبیعی است که از خاک اره، پارچه و بطری پلاستیکی بازیافتی و آلومینیوم قابل بازیافت ساخته شده است. خرید هدفون Liberation همچنین به سکوی برگرداندن به محیط زیست House Marley  کمک خواهد کرد، جایی که درختان از طریق یک درخت دیگر کاشته می شوند.

هر هدفون بلوتوث 5.0 می تواند در هر بار شارژ حداکثر 9 ساعت پخش داشته باشد، البته این مورد شامل 32 ساعت می شود. در صورت باز شدن حالت شارژ، این هدفون ها به پخش کننده مبدأ به طور خودکار جفت می شوند، به این معنی که جریان می تواند زودتر از پخش صدا شروع شود همچنین پشتیبانی از Siri یا Assistant  Google  را نیز شامل میشود.

کاربران با ضربه زدن به قسمتهای خارجی هدفون، آن را کنترل می کنند. نکات ارائه شده از بازیافت سیلیکون بسیار موثر است که نشان می دهد هدفون جدید ضد عرق و مقاوم در برابر انواع آب و هوا هستند.

خوشبختانه، طراحی پایدار لزوماً قیمت بالا ندارد. هدفون Liberation Air  با قیمت 149.99 دلار در حال حاضر در دسترس است. ویدیوی زیر موارد بیشتری دارد.

منبع: Liberate Air

مترجم:بهاره محجوب

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian