تکنولوژی موبایل

همه چیز درباره هواوی P40

همه چیز درباره هواوی P40
نوشته شده توسط shiva salimian

هواوی اجازه نخواهد داد که ترامپ مانع رونمایی گوشی p40 شود.این سری تکرار سری قبلی است و اگر شایعات درست باشند ،p40 با فناوری 5G آماده رقابت با رقیبان است.
گوشی قبلی،mate30 که مناسب اندازه دست بود،خنک کننده قوی داشت.ولی این همه چیز نیست.

اشتراک گذاری

هواوی اجازه نخواهد داد که ترامپ مانع رونمایی گوشی p40 شود. این سری تکرار سری قبلی است و اگر شایعات درست باشند، p40 با فناوری 5G آماده رقابت با رقیبان است.
گوشی قبلی،mate30 که مناسب اندازه دست بود،خنک کننده قوی داشت. ولی این همه چیز نیست.


طراحی:

تصور اینکه هواوی گوشی را با طراحی صفحه بازسازی میکند سخت است. بیشتر تغییر، در دوربین است که کمی تغییرات آن عجیب است. اما بیشتر جزئیات آن بی تغییر مانده است. این خبر بدی نیست. هواوی p30 یکی از پیچیده ترین گوشی های سال ۲۰۱۹ بود. صفحه گوریلا گلس روی الومنیوم و دقت تصویر بالا در معرض دید است. شایعات میگوید p40 با لبه های تیز عرضه میشود تا راحت تر قابل حمل باشد. و تغییر دیگر این است که برآمدگی دوربین حذف میشود که بسیاری از شرکت ها اقدام به این کار کرده اند.

دوربین:

این گوشی مناسب عکس برداری است و هیچ تغییری نسبت به سری قبل ندارد. دوربین پنچ گانه دارد که توسط آلمانی ها طراحی شده است. پرچم دار فعلیp30 pro ۴ سنسور دوربین دارد. انتظار میرود که این تغییرات مفید باشد. زوم ۱۰ برابر کمک میکند که این یکی از بهترین دوربین های گوشی باشد و البته سنسور بازسازی شده به این امر کمک میکند.


تغییرات ویژه:

بیشترین تغییر در صفحه است. اکنون در آستانه سال ۲۰۲۰ هستیم. FHD که در p30 استفاده شد نیاز به تغییرات دارد. هم چنین طبق شایعات، p40 و p40 pro دارای 5G است. 10GB رم در p40 و 12GB در p40 pro استفاده شده است و در هر دو از باتری بهتری استفاده شده است. سرعت بالای دانلود تا 2.3GBPS و عملکرد فوق العاده تغییرات دیگر است. این گوشی نیاز به هر وسیله ای را رفع میکند.

هواوی میخواهد اندروید را برای p40 دسته بندی کند. بنابراین این گوشی کمی متفاوت است. چیزی که نگران کننده است، این است که، بسیاری از شرکت ها، سیستم عامل خودرا عرضه میکنند، مانند مایکروسافت. این خوب نیست. زیرا اشتیاق برای عرضه نرم افزار برای پلتفورم جدید را کم میکند.هواوی به عنوان بزرگترین شرکت چینی متفاوت است. زیرا با سامسونگ رقابت میکند. اما این دلیل کافی نیست. harmony os، سیستم عامل جدید گوگل، میتواند نرم افزار های اندروید را اجرا کند و این یعنی میتوانید از هر منبعی دانلود کنید. واضحا بهترین راه نیست.ولی مانند یک پل عمل میکند.

از زمان ارائه harmony os، مردم میخواهند بدانند که  “آیا قابل استفاده به جای اندروید است؟”

این نسخه برای هواوی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اگر با امریکا به توافق نرسیم p40 با harmony os عرضه خواهد شد. البته انتظار میرود که مشاهده شود.

مترجم:بهاره محجوب

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian