تندرستی موتور سیکلت

تست موتور سیکلت برقی “Shea Nuquist’s”

تست موتور سیکلت برقی "Shea Nuquist’s"
نوشته شده توسط shiva salimian

زمانی برای شکستن رکورد جدید فرارسیده است. اگرچه هیچ پنل فیرینگ روی آن وجود ندارد ولی در حال انجام آزمایش غیر قانونی اما موفقیت آمیز بر روی جاده های آرام در نزدیکی خانه اش بوده است. وقتی اولین بار با آن شی در ماه می برخورد کردیم.

اشتراک گذاری

تست موتور سیکلت برقی

زمانی برای شکستن رکورد جدید فرارسیده است. اگرچه هیچ پنل فیرینگ روی آن وجود ندارد ولی در حال انجام آزمایش غیر قانونی اما موفقیت آمیز بر روی جاده های آرام در نزدیکی خانه اش بوده است. وقتی اولین بار با آن شی در ماه می برخورد کردیم.
او لامپ برقی را در دست داشت و سعی داشت بفهمد چگونه یک چیز 700 پوندی را به موتور سیکلت بندد. جابه جایی با سرعت کند یک چالش واقعی برای موتورها با چنین مسافت طولانی است. چیزی که او واقعا نیاز داشت یک مسیر ازمایشی بود اما مسیر های آزمایشی برای موتوهای با سرعت زیاد، کم وجود دارد مخصوصا برای انجام عملیات های حمل مانند انچه که “شئ” در تلاش برای کنار هم قرار دادن آن است. بنابراین او به اطراف نگاه کرد و به دنبال مکانی آرام و بدون ماشین برای انجام آزمایشاتش گشت. یک مورد مناسب یافت شد که خیلی از خانه اش دور نبود و ازمایش مخفی اغاز شد. 

با دوست و همکارش داستین رز فیلم برداری را بدون وجود هیچ ترافیکی اغاز کرد. ” قبل از اینکه سعی کنم تعادل خود را حفظ کنم موتور سیکلت را تا اندازه ای پایین نگه داشتم وقتی احساس اعتماد به نفس کردم، چرخ هارا بلند کردم وسعی کردم تعادلم را حفظ کنم من اولین رانندگی خود را حدود یک مایل بر ساعت نگه داشتم و حس کردم دارم مدادی را روی انگشتانم می چرخانم. میتوانستم بگویم که موتور باید سریعتر حرکت کند اما هیچ اطلاعی نداشتم که چقدر سرعت داشتم اگر من سریع تر می رفتم و موتور بی ثبات باقی می ماند ممکن بود که به طور تصادفی جاده ی 6 متری را دور بزنم و از یک گودال به یک سیم خاردار پرتاب شوم. بعد از چندبار موتور سواری، موتور در هنگام شتاب احساس خوبی داشت و وقتی با سرعت 98 کیلومتر بر ساعت حرکت کردم تمام جعبه دنده شکست فرمان موتور اتش گرفت و همه چی تبدیل به جهنم شد بعد از چند ثانیه چند نفر از محل بیرون آمدند تا ببینند چه اتفاقی افتاده است. اسب های آنها به وحشت افتاده بودند و من قول دادم که در دفعات بعدی موضوع را اداره کنم بنابراین ان شب یک تایر کهنه را پاره کردم و ان را روی چرخ میخکوب کردم، به سختی به خانه برگشتم. دفعه بعدی کامیون، دوربین هلیشات و چند نفر خدمه همراه من بود بعد از اینکه پاوربانک هارا شارژ کردم میخواستم به سرعت، کنترل و هیجان موتور عادت کنم. با این که این کار خسته کننده بود خوشحال بودم که این هدف برجسته را به دست آوردم. موتور حرکت کرد و دوباره خرد شد.
در آیتم های بعدی، آوردن تجهیزات ایمنی اجباری است همچنین بهبود وضعیت جریان دهنده های برقی، او امیدوار است موتور را برای شرکت در رویداد میراژ در اواسط ماه سپتامبر ببرد او سعی می کند رکورد سرعت جهان را بشکند.

مترجم: بهاره محجوب

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian