تکنولوژی کامپیوتر

ثبت نام برای تهیه نسخه Polar Backup

ثبت نام برای تهیه نسخه Polar Backup
نوشته شده توسط shiva salimian

امروزه فضای ذخیره سازی کم است. ما درمورد فضای گاراژ صحبت نمی کنیم ، بلکه از فضای ذخیره سازی دیجیتال صحبت می کنیم. برنامه ها و پرونده هایی که هر سال در رایانه های خود ذخیره می کنیم اضافه می شوند – و اضافه می شوند و اضافه می شوند. مگر اینکه بخواهید یک هارد اکسترنال ناخوشایند را با خود حمل کنید . شما برای راه حل برای این موضوع ،  به فضای ذخیره سازی ابری مانند Polar Backup   احتیاج دارید. و میتوانید از  Polar  ، 1 ترابایت را فقط با 39.99 دلار دریافت کنید.

اشتراک گذاری

Polar Backup

امروزه فضای ذخیره سازی کم است. ما در مورد فضای گاراژ صحبت نمی کنیم، بلکه از فضای ذخیره سازی دیجیتال صحبت می کنیم. برنامه ها و پرونده هایی که هر سال در رایانه های خود ذخیره می کنیم اضافه می شوند – و اضافه می شوند و اضافه می شوند. مگر اینکه بخواهید یک هارد اکسترنال ناخوشایند را با خود حمل کنید. شما برای راه حل برای این موضوع، به فضای ذخیره سازی ابری مانند Polar Backup احتیاج دارید. و میتوانید از  Polar  ،1 ترابایت را فقط با 39.99 دلار دریافت کنید.

نسخه پشتیبان تهیه Polar Backup یک سرویس ذخیره سازی ابری است که توسط AWS  پشتیبانی می شود و در حال حاضر آنها برنامه هایی با طول عمر 1TB ،2TB و 5TB را ارائه می دهند. با بارگذاری پرونده های خود در cloud ،Polar Backup از تکثیر و افزونگی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که هر پرونده ای که خراب شود با یک نسخه کاری جایگزین شده است. علاوه بر این، رابط کاربری بصری Polar Backup، مدیریت، مرتب سازی، مکان یابی و پیش نمایش پرونده ها را آسان می کند، بنابراین می توانید دقیقا همان چیزی را که به دنبال آن هستید سریع پیدا کنید. سرورهای P-B همچنین از بارگیری در سطح بلوک استفاده می کنند، بنابراین ذخیره و بازیابی مقادیر زیاد اطلاعات می تواند بسیار سریعتر از سرویس های ذخیره سازی ابری معمولی انجام شود.

با یک برنامه ذخیره سازی ابری Polar Backup؛ می توانید پرونده های خود را با سهولت بارگذاری و بازیابی کنید و دیگر نیازی به هارد دیسک های اکسترنال دیگر نیست. با یک پرداخت آسان 39.99 دلار برای 1 ترابایت، 59.99 دلار برای 2 ترابایت یا 99/99 دلار برای 5 ترابایت می توانید، ثبت نام کنید.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian