خوراکی سبک زندگی

خاویار lumpfish قرمز و سیاه رولاند، فراخوانده شد

خاویار lumpfish قرمز و سیاه رولاند، فراخوانده شد
نوشته شده توسط shiva salimian

Roland Foods ،LLC  از نیویورک، محصولات خاویار lumpfish قرمز و سیاه خود را که  در ایسلند تولید می شد، فراخواند. این محصولات به طور بالقوه با کلستریدیوم بوتولینوم باکتری، آلوده شده و می توانند  تهدید کننده زندگی باشد و باعث مرگ  شود. به مصرف کنندگان هشدار داده می شود از مصرف این محصول حتی اگر به نظر خوب می رسد یا بوی خراب نمی دهد، خودداری کنند.

اشتراک گذاری

خاویار lumpfish

بعد از انجام آزمایشات معمول پتانسیل بوتولیسم, مشخص شد که این محصول مشکلاتی به همراه دارد.

Roland Foods ،LLC  از نیویورک، محصولات خاویار lumpfish قرمز و سیاه خود را که  در ایسلند تولید می شد، فراخواند. این محصولات به طور بالقوه با کلستریدیوم بوتولینوم باکتری، آلوده شده و می توانند تهدید کننده زندگی باشد و باعث مرگ  شود. به مصرف کنندگان هشدار داده می شود از مصرف این محصول حتی اگر به نظر خوب می رسد یا بوی خراب نمی دهد، خودداری کنند.

بوتولیسم، یک نوع کشنده بالقوه مسمومیت با مواد غذایی، می تواند باعث ضعف عمومی، سرگیجه، بینایی، مشکل در صحبت یا بلع، مشکل در تنفس، ضعف عضلات، شکم و یبوست شود. افرادی که این مشکلات را تجربه می کنند باید به سرعت فوریت های پزشکی را جویا شوند.

خاویار lumpfish قرمز و سیاه که در بسته بندی شیشه ای فروخته می شوند، در سراسر کشور به خرده فروشان و توزیع کنندگان سرویس های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده توزیع شده است.

به مشتریانی که محصولاتی از Roland Foods LLC خریداری کرده اند توصیه می شود با این شرکت تماس بگیرند و در مورد کدهای UPC  آسیب دیده اطلاعات کسب کنند. کد UPC در پشت برچسب، زیر بارکد قرار دارد.

تولید و توزیع این محصول به حالت تعلیق درآمده است، و اداره غذا و داروی ایالات متحدهاFDA و Roland Foods LLC  تحقیقات خود را در مورد منبع این مشکل ادامه می دهند.

مترجم:بهاره محجوب

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian