حیوانات خانگی سبک زندگی

دو رویکرد موسسه پاپله برای سرگرمی سگ

دو رویکرد موسسه پاپله برای سرگرمی سگ
نوشته شده توسط shiva salimian

ما اخیرا تعداد کمی از محصولات را مشاهده کرده ایم که برای سرگرم کردن سگ هایی که تنها در خانه هستند طراحی شده است برخی از ان تجهیزات ثابت و بقیه متحرک بوده اند. با این حال پاپله در حال حاضر هر دو را در یک سیستم ترکیب کرده است. بخش تلفن همراه ، یک توپ موتوری با کنترل وای فای است که به عنوان پرنده شناخته می شود.

اشتراک گذاری

سرگرمی سگ

ما اخیرا تعداد کمی از محصولات را مشاهده کرده ایم که برای سرگرمی سگ هایی که تنها در خانه هستند طراحی شده است برخی از آن تجهیزات ثابت و بقیه متحرک بوده اند. با این حال پاپله در حال حاضر هر دو را در یک سیستم ترکیب کرده است. بخش تلفن همراه، یک توپ موتوری با کنترل وای فای است که به عنوان پرنده شناخته می شود.
استفاده از اپلیکیشن این امکان را می دهد که از راه دور ان توپ را کنترل کند تا وقتی سگ آنها دنبال ان می دود آنها بتوانند سگ خود را از طریق یک دوربین با زاویه ی باز ببینند این دوربین همچنین می تواند در تاریکی به کمک مادون قرمز یکپارچه دید خوبی ارائه دهد. اگر کاربر وقت نداشته باشد که به طور منظم کنترل دستی را بگیرد می تواند به صورت دوره ای با استفاده از یک سیستم هوش مصنوعی برای وارد کردن خودکار سگ در بازی تنظیم کند.

بر اساس گزارش ها، جذب کننده به لوازم الکتریکی اجازه می دهد تا از پله ها پایین بیایند به علاوه کل ان کاملا ضد آب است. این برنامه زمانی که باتری 3000 میلی آمپر کم می شود اطلاع می دهد که در این نقطه آنها می توانند پرنده را به اشیانه هدایت کنند که ایستگاه شارژ بی سیم است. یک شارژ 90 دقیقه ای باید برای حداکثر دو ساعت زمان اجرا مناسب باشد. در بالای اشیانه (هرجای دیگر) یک جز ساکن برق آبی است. این دستگاه یک دوربین تصویر شب از خود دارد که به کاربران امکان می دهد تا به همراه یک سیستم ارتباط صوتی دو طرفه آنها را کنترل کند. دومی زمانی که سگ پارس می کند یا زوزه می کشد تشخیص می دهد و به طور خودکار کاربر را از طریق برنامه مطلع می کند. این دستگاه سرگرمی سگ هم چنین می تواند برنامه ریزی کرده و برنامه ای را که از پیش تعیین شده است را ارائه دهد به همین ترتیب سیستم صوتی می تواند پیام ضبط شده از کاربر را باز کند. بسیار خوب، شما می توانید پارس کنید. هنگامی که پارس کردن و زوزه کشیدن تشخیص داده می شود.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian