پیرامون خانه تکنولوژی

Adiva One تختخواب شما را مانند گهواره میلرزاند

Adiva One تختخواب شما را مانند گهواره میلرزاند
نوشته شده توسط shiva salimian

همه می دانند که تکان دادن گهواره کودک به کودک کمک می کند تا در خواب بماند. این حرکت همان تأثیر را در بزرگسالان دارد، اما به طور کلی تختخواب ما قادر به لرزیدن نیست. با این حال سیستم Adiva One   بلژیکی طراحی شده که تخت خواب را تکان دهد.

اشتراک گذاری

همه می دانند که تکان دادن گهواره کودک به کودک کمک می کند تا در خواب بماند. این حرکت همان تأثیر را در بزرگسالان دارد، اما به طور کلی تختخواب ما قادر به لرزیدن نیست. با این حال سیستم Adiva One  بلژیکی طراحی شده که تختخواب را تکان دهد.

در تنظیمات تختخواب به جای چهار گوشه تخت، چهار پایه ی بولوکی شکل مخصوص قرار گرفته. اینها همه به یک واحد کنترل مرکزی زیر تختخواب وصل میشوند. همچنین در آن واحد دو حسگر حرکتی قرار دارد که به هر طرف تشک بسته شده اند.

هنگامی که کاربر به رختخواب می رود، از یک ریموت بی سیم شامل برنامه تلفن های هوشمند iOS / Android  یا Amazon Alexa  خود برای فعال کردن Adiva One  استفاده می کند. این باعث می شود تا سر و پاها به بالا و پایین حرکت کنند، به آرامی و ظریف تخت را از یک طرف به طرف دیگر تکان دهد.

کاربران می توانند این حرکت را در تمام شب ادامه دهند اگر چه توصیه می شود در عوض حالت عملیاتی خودکار را انتخاب کنند. با استفاده از سنسورهای حرکتی سیستم برای تشخیص حرکات بدن، هنگامی که کاربر به خواب می رود، به طور خودکار خاموش شود  اما هر موقع که  در شب بیدار  شوند، به طور موقت آن را از سر میگیرد.

پارامترهایی مانند سرعت و شدت حرکت را می توان مطابق دلخواه تنظیم کرد، بعلاوه این سیستم قادر به یادگیری الگوهای خواب کاربر است – ویژگی دوم بنا به گزارش، به شما امکان می دهد تا شروع و مدت زمان حرکت را تطبیق دهد، تا اطمینان حاصل شود که کاربر بهترین خواب ممکن را کسب می کند.

اگر علاقه مند باشید، Adiva One  در حال حاضر موضوع کمپین Indiegogo است. پیش پرداخت  1،428 دلار آمریكا برای آن در نظر گرفته شده است. قیمت خرده فروشی برنامه ریزی شده 3،077 دلار است.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian