ایده های خوب سبک زندگی

Adiva One تختخواب شما را مانند گهواره میلرزاند

نوشته شده توسط تارا صفری

همه می دانند که تکان دادن گهواره کودک به کودک کمک می کند تا در خواب بماند. این حرکت همان تأثیر را در بزرگسالان دارد ، اما به طور کلی تختخواب ما قادر به لرزیدن نیست. با این حال ، سیستم Adiva One   بلژیکی طراحی شده که تخت خواب را تکان دهد.

در  تنظیمات تخت خواب به جای چهارگوشه تخت، چهارپایه ی بولوکی شکل مخصوص قرار گرفته  . اینها همه به یک واحد کنترل مرکزی زیر تخت خواب وصل میشوند. همچنین در آن واحد دو حسگر حرکتی قرار دارد که به هر طرف تشک بسته شده اند.

هنگامی که کاربر به رختخواب می رود ، از یک ریموت بی سیم شامل  برنامه تلفن های هوشمند iOS / Android   یا Amazon Alexa   خود برای فعال کردن Adiva One   استفاده می کند. این باعث می شود تا سر و پاها به بالا و پایین حرکت کنند ، به آرامی و ظریف تخت را از یک طرف به طرف دیگر تکان دهد.

کاربران می توانند این حرکت را در تمام شب ادامه دهند ، اگرچه توصیه می شود در عوض حالت عملیاتی خودکار را انتخاب کنند. با استفاده از سنسورهای حرکتی سیستم برای تشخیص حرکات بدن ، هنگامی که کاربر به خواب می رود ، به طور خودکار خاموش شود ، اما هر موقع که  در شب بیدار  شوند، به طور موقت آن را از سر میگیرد.

پارامترهایی مانند سرعت و شدت حرکت را می توان مطابق دلخواه تنظیم کرد ، بعلاوه این سیستم قادر به یادگیری الگوهای خواب کاربر است – ویژگی دوم بنا به گزارش ، به شما امکان می دهد تا شروع و مدت زمان حرکت را تطبیق دهد ، تا اطمینان حاصل شود که کاربر بهترین خواب ممکن را کسب می کند.

اگر علاقه مند باشید ، Adiva One   در حال حاضر موضوع کمپین Indiegogo است. پیش پرداخت  1،428 دلار آمریكا برای آن در نظر گرفته شده است. قیمت خرده فروشی برنامه ریزی شده 3،077 دلار است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری