تکنولوژی سبک زندگی سرگرمی کامپیوتر مد و زیبایی هنر

Karl Lagerfeld اولین طراحی است که نمایش مد را برای پخش ویدیویی در دسترس قرار داد

نوشته شده توسط تارا صفری

3 فوریه 2006 واقعاً به چیزی که فکر میکردیم دست یافتیم .  نمایشگاه F / W ’06  و اولین مد  Karl Lagerfeld ، هفته مد نیویورک در  اول فوریه  نزدیک میشد و اولین مجموعه Lagerfeld  اولین نمایش مد خواهد بود که فقط چند ساعت پس از این رویداد ، به عنوان پادکست در فروشگاه موسیقی iTunes  در دسترس قرار می گیرد . درواقع ، این فرایند  به درآمد رسیدن  را در صنعت مد از طریق مصرف کننده  کامل می کنند. اکنون این روند سریعتر شده و طراحان با  فناوری و fashionista  در سراسر جهان قادر خواهند بود رسانه شخصی خود را طی چند ساعت برگزار کنند. اگرچه مجله مد چاپی در معرض خطر انقراض قرار نگرفته است ، اما این  نفوذ به طرز چشمگیری تأثیر خود را  خواهد داشت  زیرا فیلم یک رسانه بی نهایت بهتر برای دیدن لباس به نظر می رسد.

با پیشرفت مشخصات  مد Karl Lagerfeld و پیشرفت فناوری ، این برند با COREaudiovisual   نیز برای فعال کردن این محصول  همکاری کرد . نمایش  به صورت HD  ضبط خواهد شد و با استفاده از نرم افزار ویرایش Final Cut Pro   اپل با گرافیک های مبتنی بر حرکت  فرآیند نزدیک به زمان واقعی اضافه می شود. علاوه بر این  ، ابزار جدید  اپل برای عکاسان حرفه ای ، به Lagerfeld   کمک کرد که بلافاصله هزاران تصویر را با هم مقایسه کند ، با سرعت بالا پایین بیاید و لحظاتی را  انتخاب کند.

این فرایند نه تنها خروجی HD   دارد  ، بلکه همچنین برای پحش فیلمبرداری  ، از طریق iTunes   در دسترس خواهد بود. این نخستین باری است که یک طراح ،  مد و فن آوری را  گرد هم آورده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری