هواپیما

آخرین نسخه هواپیماهای کاغذی اتوماتیک PowerUp

نوشته شده توسط تارا صفری

در سال 2011 بود که Shai Goitein مخترع اسرائیلی، PowerUp را ساخت ، این وسیله داری یک کیت است که پروانه برقی را به هواپیماهای کاغذی اضافه می کند. خب ، طبق آخرین نسخه این کیت ، میتواند از طریق تلفن هوشمند کاربر کنترل شود.

به طور خلاصه ، نسخه های مختلف PowerUp اساساً از یک ماژول جلویی حاوی الکترونیک و باتری تشکیل شده اند که از طریق شافت فیبر کربن به یک ماژول پروانه در قسمت پشتی متصل می شوند. همه چیز بر روی یک هواپیمای کاغذی که توسط کاربر تهیه شده ، و مطابق دستورالعمل موجود ، کیت مورد نظر به هواپیما ، می چسبد.

مدل اصلی، هواپیما را تقویت کرد ، نسخه های بعدی باعث ایجاد یک سکان عقب کنترل توسط تلفن هوشمند (به کاربران امکان هدایت هواپیما) و حتی دوربین فیلمبرداری FPV (نمای اول) شد.

در حال حاضر در Kickstarter ، PowerUp 4.0 دوربین ندارد ، اما دارای یک شتاب سنج و ژیروسکوپ در واحد بینی خود ، همراه با موتورهای برقی در پشت است. این مجموعه با همکاری ریزپردازنده کنترل پرواز ، به سیستم اجازه می دهد تا چیزهایی مانند پرتاب های دست و پا گیر مانند دستمال کاغذی و باد مخالف را جبران کند.

یکی دیگر از ویژگی های جدید نسخه 4.0 ، عملکرد خودکار آن برنامه است که به کاربران اجازه می دهد به سادگی بر روی یک دکمه روی صفحه نمایش ضربه بزنند و به طور خودکار مانورهای هوایی مختلف را انجام دهند. این برنامه هم اکنون تجزیه و تحلیل های زمان واقعی مانند ، سطح رانش و زاویه چرخش را نیز به نمایش می گذارد ، بعلاوه نمایه های هر پرواز را برای تجزیه و تحلیل های بعدی ذخیره می کند.

یک بار شارژ دقیقه ای 25 microUSB، باتری کیت باید برای مدت 10 دقیقه از زمان پرواز مناسب باشد ، در طی آن هواپیما – از راه دور تا حداکثر 230 فوت (70 متر) قابل کنترل است. حداکثر سرعت سیستم 20 مایل در ساعت (32 کیلومتر در ساعت) است.

اگر علاقه مند باشید ، ابتدایی ترین کیت های PowerUp 4.0 را می توانید با پیش پرداخت 49 دلار آمریکا (برنامه ریزی شده برای خرده فروشی 79 دلار) تهیه کنید ، با فرض اینکه به مرحله تولید برسد ،به همراه ، یک کیت Pro که شامل دنده فرود و چراغهای در حال اجرا LED است ، و قیمت خرده فروشی برنامه ریزی شده را به 79 دلار می رساند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری