سبک زندگی موسیقی

با Phonocut ضبط های Vinyl خود را انجام دهید

نوشته شده توسط تارا صفری

صفحه گرامافون های Vinyl به اتاقهای نشیمن ما برگشتند و فروش آنها در سالهای اخیر به طور مرتب در حال رشد است تا حدی که سی دی هایی که برای اولین بار اواسط دهه 1980 مشاهده می کند دوباره تولید میشود. این خبر بسیار خوبی برای مصرف کنندگان است ، اما برای برخی موسیقی دانان بیشتر از بودجه شان است و ممکن است ضبط کننده Vinyl خانگی Phonocut به شما کمک کند.

در اصل این وسیله به کاربران اجازه می دهد تا یک منبع صوتی را به آن وصل کنند (اتصال بی سیم در حال توسعه است) ، یک رکورد Vinyl خالی را روی آن  قرار دهند و یک دکمه را فشار دهند تا شروع به ایجاد یک رکورد Vinyl 10 اینچی در خانه ، استودیو یا تمرین کند. مطمئناً  برای استفاده بیشتر از این سیستم لزوماً نباید یک نوازنده باشید .

Phonocut   توصیه می کند که از شکاف های “دستور العمل ویژه” برای اطمینان از “بالاترین وفاداری ، طولانی ترین دوام و تمیزترین برش” استفاده شود. در حقیقت ، استفاده از صفحه های خالی از هر منبع دیگر ، ضمانت 12 ماهه را باطل می کند و ممکن است به ضبط کننده آسیب برساند. در هر طرف فضای کافی برای حدود سه ترانه یا 10-15 دقیقه موسیقی در کل وجود دارد. این بسته ها مستقیماً از طریق شرکت یا شرکای توزیع در دسترس خواهند بود و تخمین زده می شود که هر بسته حدود 10 دلار آمریکا هزینه داشته باشد.

اعضای تیم این پروژه از Florian Kaps ، Flo Kaufman ، David Bohnett و KamranV  تشکیل شده اند ،Home Vinyl Recorder   دارای یک موتور محرک مستقیم با قدرت کم گشتاور ، کم فشار و کنترل های دیجیتال است و حک کردن شیارها با استفاده از قلم الماس انجام می شود که باید حدود 100 رکورد را انجام میدهد.

Phonocut   پروژه تولید  Kickstarterto  است ، پیش پرداخت های آن با 999 یورو (حدود 1100 دلار آمریکا) آغاز می شود. اگر همه برنامه ریزی ها ، انجام شود  حمل و نقل از دسامبر سال 2020 آغاز شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری