ایده های خوب حیوانات خانگی سبک زندگی

دو رویکرد موسسه پاپله برای سرگرمی سگ

نوشته شده توسط تارا صفری

ما اخیرا تعداد کمی از محصولات را مشاهده کرده ایم که برای سرگرم کردن سگ هایی که تنها در خانه هستند طراحی شده است برخی از ان تجهیزات ثابت و بقیه متحرک بوده اند . با این حال پاپله در حال حاضر هر دو را در یک سیستم ترکیب کرده است . بخش تلفن همراه ، یک توپ موتوری با کنترل وای فای است که به عنوان پرنده شناخته می شود .
استفاده از اپلیکیشن این امکان را می دهد که از راه دور ان توپ را کنترل کند تا وقتی سگ انها دنبال ان می دود انها بتوانند سگ خود را از طریق یک دوربین با زاویه ی باز ببینند این دوربین همچنین می تواند در تاریکی به کمک مادون قرمز یکپارچه دید خوبی ارائه دهد . اگر کاربر وقت نداشته باشد که به طور منظم کنترل دستی را بگیرد می تواند به صورت دوره ای با استفاده از یک سیستم هوش مصنوعی برای وارد کردن خودکار سگ در بازی تنظیم کند .

بر اساس گزارش ها، جذب کننده به لوازم الکتریکی اجازه می دهد تا از پله ها پایین بیایند به علاوه کل ان کاملا ضد اب است . این برنامه زمانی که باتری 3000 میلی امپر کم می شود اطلاع می دهد که در این نقطه انها می توانند پرنده را به اشیانه هدایت کنند که ایستگاه شارژ بی سیم است . یک شارژ 90 دقیقه ای باید برای حداکثر دوساعت زمان اجرا مناسب باشد . در بالای اشیانه ( هرجای دیگر)یک جز ساکن برق آبی است . این دستگاه یک دوربین تصویر شب از خود دارد که به کاربران امکان می دهد تا به همراه یک سیستم ارتباط صوتی دوطرفه انها را کنترل کند . دومی زمانی که سگ پارس می کند یا زوزه می کشد تشخیص می دهد و به طور خودکار کاربر را از طریق برنامه مطلع می کند . این دستگاه هم چنین می تواند برنامه ریزی کرده و برنامه ای را که از پیش تعیین شده است را ارائه دهد به همین ترتیب سیستم صوتی می تواند پیام ضبط شده از کاربر را باز کند . بسیار خوب ، شما می توانید پارس کنید . هنگامی که پارس کردن و زوزه کشیدن تشخیص داده می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری