تکنولوژی کامپیوتر

ثبت نام برای تهیه نسخه Polar Backup ودریافت 1 ترابایت از فضای ذخیره ابری

نوشته شده توسط تارا صفری

امروزه فضای ذخیره سازی کم است. ما درمورد فضای گاراژ صحبت نمی کنیم ، بلکه از فضای ذخیره سازی دیجیتال صحبت می کنیم. برنامه ها و پرونده هایی که هر سال در رایانه های خود ذخیره می کنیم اضافه می شوند – و اضافه می شوند و اضافه می شوند. مگر اینکه بخواهید یک هارد اکسترنال ناخوشایند را با خود حمل کنید . شما برای راه حل برای این موضوع ،  به فضای ذخیره سازی ابری مانند Polar Backup   احتیاج دارید. و میتوانید از  Polar  ، 1 ترابایت را فقط با 39.99 دلار دریافت کنید.

نسخه پشتیبان تهیه Polar Backup   یک سرویس ذخیره سازی ابری است که توسط AWS   پشتیبانی می شود و در حال حاضر آنها برنامه هایی با طول عمر 1TB ، 2TB و 5TB   را ارائه می دهند. با بارگذاری پرونده های خود در cloud ، Polar Backup   از تکثیر و افزونگی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که هر پرونده ای که خراب شود با یک نسخه کاری جایگزین شده است. علاوه بر این ، رابط کاربری بصری Polar Backup ،   مدیریت ، مرتب سازی ، مکان یابی و پیش نمایش پرونده ها را آسان می کند ، بنابراین می توانید دقیقا همان چیزی را که به دنبال آن هستید سریع پیدا کنید. سرورهای Polar Backup همچنین از بارگیری در سطح بلوک استفاده می کنند ، بنابراین ذخیره و بازیابی مقادیر زیاد اطلاعات می تواند بسیار سریعتر از سرویس های ذخیره سازی ابری معمولی انجام شود.

با یک برنامه ذخیره سازی ابری Polar Backup ،   می توانید پرونده های خود را با سهولت بارگذاری و بازیابی کنید و دیگر نیازی به هارد دیسک های اکسترنال دیگر نیست. با یک پرداخت آسان 39.99 دلار برای 1 ترابایت ، 59.99 دلار برای 2 ترابایت یا 99/99 دلار برای 5 ترابایت می توانید ، ثبت نام کنید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری