ایده های خوب سبک زندگی

دستگاه Alexa به زبانهای اسپانیایی، فرانسوی و هندی

دستگاه Alexa به زبانهای اسپانیایی، فرانسوی و هندی
نوشته شده توسط shiva salimian

پس از آغاز به کار دستگاه Alexa در اوایل سال اکنون آمازون قابلیت های چند زبانه را برای دستیار صوتی Alexa ارائه کرده است. این کار باعث می شود تا کاربران در نقاط مختلف دنیا بتوانند با Alexa به زبان های مختلف تعامل برقرار کنند ، از جمله  اسپانیایی زبانان در ایالات متحده.

اشتراک گذاری

پس از آغاز به کار دستگاه Alexa در اوایل سال اکنون آمازون قابلیت های چند زبانه را برای دستیار صوتی Alexa ارائه کرده است. این کار باعث می شود تا کاربران در نقاط مختلف دنیا بتوانند با Alexa به زبان های مختلف تعامل برقرار کنند، از جمله  اسپانیایی زبانان در ایالات متحده.

آمازون به برنامه نویسان اجازه داد تا از ماه آوریل کار خود را با قابلیت اسپانیایی زبان از طریق کیت مهارت های Alexa  شروع کنند و سپس در رویداد محصول ماه گذشته، جایی که اولین جفت عینک هوشمند خود را راه اندازی کرد، این ویژگی  را ارائه داد.

اکنون بصورت زنده کاربران در ایالات متحده می توانند با تغییر تنظیمات برگزیده زبان خود در برنامه Alexa  به اسپانیایی از این دستگاه استفاده کنند. این امر بدیهی است که برای خانواده های اسپانیایی زبان این دستگاه بسیار مفید خواهد بود، اما می تواند یک روش سرگرم کننده هم باشد، برای انجام برخی از تمرین های منظم برای افرادی که زبان را یاد می گیرند.

از طرف دیگر حالت چند زبانه به کاربران این امکان را می دهد که بین زبانها ی مختلف در حال حرکت باشند، به این معنی که صحبت کردن با Alexa به زبان انگلیسی یک پاسخ انگلیسی بدهد و صحبت کردن به زبان اسپانیایی باعث می شود که به زبان اسپانیایی پاسخ دهد. این  ویژگی خاص برای خانواده های چند زبانه میتواند مفید واقع شود.

همین حالت چند زبانه اکنون برای انگلیسی هندی و همچنین هندی به هند و به انگلیسی و برای فرانسوی به کانادایی در دسترس است.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian