ایده های خوب پیرامون خانه سبک زندگی معماری

Astrild Tiny House ساخت خانه ای به مساحت 20 فوت

نوشته شده توسط تارا صفری

شرکت کوچک خانه فرانسوی Baluchon   اخیراً مدل خانه جدیدی را ساخته که تنها 6 متر (19.6 فوت) طول دارد. با وجود مساحت کوچکش ، خانه ای مسکونی و قابل حمل برای خانواده سه نفره است.

Astrild Tiny House   بر روی یک تریلر دو محور ساخته شده است و از چوب صنوبر با روکش سدر در آن استفاده شده. نمای بیرونی آن دارای قفسه هایی برای گیاهان است و طراحی کلی آن مشابه مدل Escapade Baluchon   است.

بازدیدکنندگان وارد اتاق نشیمن می شوند که شامل یک کاناپه است که دارای قفسه ای در بالا و یک میز ناهار خوری کوچک در همین نزدیکی است. یک اجاق گاز کوچک چوبی باعث گرمایش می شود و آشپزخانه در مجاورت آن قرار دارد. دارای شیرآب / خشک کن ، کابینت ، سینک و یخچال کوچک است. با این حال ، فرگازی نصب نشده است ، بنابراین احتمالاً باید از یک اجاق گاز کمپینگ استفاده کنند  ، که به نظر می رسد این فرصت را از دست داده اند زیرا آشپزخانه آنقدر کوچک نیست ، حداقل با توجه به استانداردهای خانه کوچک فرانسوی.

این خانه دارای حمام  کوچکی همراه دوش است و همچنین دارای توالت کمپوست و تولید کود برای خاک است.

در Astrild Tiny House   دو اتاق خواب وجود دارد. اتاق والدین توسط یک سری پله یکپارچه و انباری های مخفی در پله ها  به بالا هدایت میشود و دارای یک تخت دونفره میباشد ، در حالی که اتاق کودک در مقابل است و یک تخت یک نفره دارد.  و توسط نردبان قابل جابجایی قابل دسترس میباشد.

Astrild Tiny House   از یک قلاب استانداردRV   به دست می آید و عایق آن مخلوطی از پنبه ، کتان و کنف برای کف و دیوارها است  و از فیبر چوب  برای سقف استفاده شده است.

ما هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت این خانه در دسترس نداریم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری