تکنولوژی موسیقی

بلندگوهای Air قابل جدا شدن هستند

بلندگوهای Air قابل جدا شدن هستند
نوشته شده توسط shiva salimian

این بلندگو متناسب با زندگی متنوع  امروز ما طراحی شده است، دارای یک AirBase  و چهار بلندگو AirConnect     است که با استفاده از آهن ربا جمع می شوند تا یک خروجی با 24 وات را ارائه دهند. اما نکته جالب این بلندگو در این است که این پنج قطعه قابلیت تبدیل به پنج بلندگو جداگانه هماهنگ را نیز دارند.

اشتراک گذاری

بلندگوهای Air فوق العاده به شکل استوانه است و قابلیت تکه شدن به ۵ قطعه بلندگو دیگر را دارد و هر قطعه میتواند برای پخش صدای بهتر در چند اتاق به طور جداگانه کار کند.

این بلندگو متناسب با زندگی متنوع  امروز ما طراحی شده است، دارای یک Air Base  و چهار بلندگو Air Connect   است که با استفاده از آهن ربا جمع می شوند تا یک خروجی با 24 وات را ارائه دهند. اما نکته جالب این بلندگو در این است که این پنج قطعه قابلیت تبدیل به پنج بلندگو جداگانه هماهنگ را نیز دارند.

این بدان معناست که می توانید هنگام تماشای فیلم، آنها را روی صدای مجاور تنظیم کنید، یا می توانید هر واحد را در اتاق دیگری قرار داد که صدا در تمام خانه پخش شود.

  • درباره ی بلندگوهای Air

ما می خواستیم یک بلندگویی ایجاد کنیم که بتوان موسیقی را به درستی به اشتراک گذاشت.” “نه یک بلندگو تنها، محدود به یک اتاق واحد. بر خلاف رقبای گران قیمت سفت و سخت، Air Audio انعطاف پذیر است و میتوان در هر کجا از آن استفاده کرد. مردم نیازی به صرف هزاران دلارساخت سیستم صدا در یک خانه ندارند، Air برای صدا در یک خانه کافی است و میتواند به  پنج تکه تقسیم شود.

“Marc Liniado”

این بلندگو دارای قابلیت اتصال بی سیم بلوتوث تا 75 فوت (22.86 متر) است، این پنج واحد می توانند به عنوان یک واحد عمل کنند، در صورت جدا شدن به طور خودکار هماهنگ می شوند و به هم وصل می شوند، یا میتوان آنها را به طور مستقل مورد استفاده قرار داد. بلندگو (ها) را می توان در داخل یا خارج از منزل قرار داد  آنها از باتری برخوردار هستند (اگرچه در مورد شارژ باتری در هر بار نیز اشاره ای نشده است)، و حتی می توانید چندین بلندگو را برای صدای بیشتر سفارش دهید.

این محصول با پیش پرداخت 249 دلار آمریكا آماده تحویل است.

مترجم: ساناز سلیمیان دستجردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian