تکنولوژی موسیقی

شرکت Rotel استریو high-end Michi را احیا می کند

شرکت Rotel استریو high-end Michi را احیا می کند
نوشته شده توسط shiva salimian

شرکت Rotel  سری اولیه مقرون به صرفه استریو high-end Michi را در اوایل دهه 1990 معرفی کرد ولی در چند سال پس از انتشار بازنشسته شد و اکنون با راه اندازی سه جزء جدید برمی گردد.

اشتراک گذاری

شرکت Rotel  سری اولیه مقرون به صرفه استریو high-end Michi را در اوایل دهه 1990 معرفی کرد ولی در چند سال پس از انتشار بازنشسته شد و اکنون با راه اندازی سه جزء جدید برمی گردد.

همانطور که بسیاری از موسیقی دوست ها می دانند، جمع آوری اجزای سطح بالای hi-fi  می تواند بسیار گران قیمت باشد. شرکت Rotel می گوید ” برند جدید Michiعملکرد صوتی برجسته  با بالاترین کیفیت ساخت و طراحی زیبا و مدرن دارد و همه را با ارزش استثنایی ارائه می دهد” .

Michi با رعایت استانداردهای جدید برای عملکرد صوتی، ارزش و عملکرد عالی Rotel را با مدل های جدیدی ارائه می دهد و سطح جدیدی از مهندسی، ساخت و طراحی را در پیش گرفته است.” . “ما از 55 سال تجربه طراحی و تولید خود برای ایجاد بهترین محصولات خود استفاده کرده ایم.

Peter Kao ، مدیر عامل این شرکت

برای رسیدن به این مرحله سه سال زمان برد طراحی هایی با راندمان بالا ، slit foil، خازن های پر گنجایش قادر به پشتیبانی از 32 ترانزیستور خروجی با جریان بالا و ترانسفورماتورهای بزرگ و سفارشی هستند که در محفظه های پر از اپوکسی برای حداقل سر و صدا و لرزش نصب شده اند.

پیش آمپلی فایر، P5 999.99 دلاری آمریکا ، دارای یک مدار کلاس A است که توسط AK-DAC های 32 بیتی/ 768 کیلوهرتز AKM (مبدل های دیجیتال به آنالوگ) تغذیه شده، با هدف توجه به “جزئیات و دقت بالاتر در موسیقی در عین حفظ ریتم و زمان بندی برای همه ژانرهای موسیقی. ” این مدل دارای دو ترانسفورماتور toroidal است که 17 تنظیم کننده ولتاژ مستقل را برای ارائه پایدار نیرو به همه مدارها هدایت می کند.

در جای دیگر، یک ورودی آوایی، درایوهای XLR متعادل و بلوتوث با پشتیبانی از کدک های aptX و AAC  وجود دارد. تحریف های هارمونيک كل كمتر از 0.002 درصد است پاسخ فرکانس از طريق ورودي هاي سطح خطی هم، 10 هرتز تا 100 كيلو هرتز و 20 هرتز تا 20 كيلوهرتز نسبت به ديجيتال است.

هر دو تقویت کننده استریو S5 و تقویت کننده Mob Mon8 با همان برچسب قیمت 6،999.99 دلارهستند. S5 500 وات را به 8 اهم یا 800 ولت را به 4 اهم می رساند، و نسبت سیگنال به نویز 120 دسی بل را داراست، تحریف های هارمونیک کمتر از 0.008 درصد و دارای ورودی های متعادل XLR است. M8 می تواند 1،080 وات را در 8 اهم و 1800 وات را با 4 اهم کنترل کند و دارای تحریف هارمونیک کمتر از 0.018 درصد دارد.

هر کدام از آنها دارای دو ترانسفورماتور دوتایی پیچی، با اندازه بالغ بر 2،200  VoltAmp ،32 دستگاه خروجی با جریان بالا برای کاهش بار و 188،000 خازن ذخیره سازی هستند.

هر یک از اجزای جدید Michi hi-fi که دارای پانلی از صفحه نمایش با وضوح بالا به سمت جلو هستند و دارای ریموت IR که از درگاه های RS232 و Ethernet   بهره می برند. هر سه آنها از ژانویه سال 2020 در سواحل ایالات متحده فرود خواهند آمد.

مترجم:بهاره محجوب

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian