ایده های خوب سبک زندگی

Adventure Mate V2 پنج ابزار در یک دستگاه

Adventure Mate V2 پنج ابزار در یک دستگاه
نوشته شده توسط shiva salimian

زمانی که اکثر افراد به ابزارهای چندگانه فکر می کنند، تمایل دارند وسایل کوچکی را که می توانند در جیب قرار دهند را تصور کنند. واقعیت این است که، با این حال، برخی از ابزارها به فضای بیشتری برای کاربرد خود نیاز دارند و Adventure Mate V2 جدید توانسته به جای پنج ابزار مورد استفاده قرار گیرد.

اشتراک گذاری

زمانی که اکثر افراد به ابزار های چندگانه فکر می کنند، تمایل دارند وسایل کوچکی را که می توانند در جیب قرار دهند را تصور کنند. واقعیت این است که، با این حال، برخی از ابزارها به فضای بیشتری برای کاربرد خود نیاز دارند و Adventure Mate V2 جدید توانسته به جای پنج ابزار مورد استفاده قرار گیرد.

در وسط دستگاه که ساخت مشترک استرالیا و آمریکا است، یک دسته نایلون تقویت شده با الیاف کربن در کنار یک دستگیره ی لاستیکی قرار گرفته است. مکانیزم قفل کردن اهرم دو مرحله ای در بالای آن دسته، باعث می شود تا در صورت لزوم، دو اتصال ابزار تعویض شود. یکی از این اتصالات به شکل سر بیل تیز می باشد، در حالی که دیگری (که حالت چرخشی دارد) دارای یک تیغه ی اره ای قابل تعویض در انتها است و یک سر دیگر آن ترکیبی از تبر، چکش و مفتول گیر یا قلاب است.

روکش سرامیکی سراکوت، روی ابزارها به تقویت دوام آن ها کمک می کند. با کمک دسته، می توان همه ی آن ها را در یک جعبه نگهداری و آن را بر روی کمربند نصب کرد یا روی یک کوله پشتی قلاب نمود. وزن کلی این جعبه 3.5 گرم (1.6 کیلوگرم) می باشد.

اگر علاقه مند به این ابزار باشید، در حال حاضر AM-V2  موضوع کمپین Kickstarter است و 199 دلار آمریکا را به عنوان پیش پرداخت دریافت می کند و در زمان تولید با قیمت خرده فروشی 299 دلار به فروش می رساند. ممکن است بعضی از افراد بخواهند  Combar-turfunded موفقیت آمیز را که به طور مشابه، ترکیبی از تبر، تیغه، چکش، اره ی چوبی تاشو و چاقو است را بررسی کنند.
کنراد سیر، طراح Adventure Mate ، ویژگی های AM-V2 را در ویدئوی زیر نشان می دهد.

مترجم:بهاره محجوب

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

shiva salimian