ایده های خوب سبک زندگی معماری

تبدیل اتاق خواب به سینمای خانگی دنج توسط خانه کوچک فرانسوی

نوشته شده توسط تارا صفری

آخرین خانه کوچک Baluchon از مدل های قبلی خود چندان بزرگتر نیست اما از امکانات خوبی برخوردار است که شاید از خانه های کوچک فرانسوی معمولاً انتظار نداشته باشید. این خانه ی قابل حمل شامل روشنایی خودکار و صفحه نمایش پروجکشن است که از کف اتاق بالا می آید و همچنین  شامل یک آشپزخانه نسبتاً بزرگ  است.

 

خانه کوچک Le Château Ambulant یا کاخ کوچک ، به طول 6 متر (19.6 فوت) است و با آلومینیوم وچوب سرو ساخته شده است. این مبتنی بر یک تریلر دو محور است.

 

وقتی بازدید کنندگان وارد اتاق نشیمن می شوند محیط داخل یک پنجره بزرگ و یک کاناپه دارد که به یک تخت دونفره تبدیل می شود و در آن نزدیکی یک میز ناهار خوری کوچک و آشپزخانه قرار دارد. مطابق با استانداردهای خانه کوچک فرانسوی مجهز است به  کابینت ، یخچال و فر با اجاق گاز چهارگانه سوز پروپان و یک درب در آشپزخانه به حمام منتهی می شود که شامل دوش و توالت است.

پله ها به اتاق خواب منتهی میشود ، که دارای یک صفحه نمایش پروژکتوردار است که در یک دریچه در کف گنجانده شده است و یک پروژکتور در آن نزدیکی هست. روشنایی کل منزل نیز از طریق یک برنامه تلفن یا تبلت قابل کنترل است.

 

خانه Tiny Le Château Ambulant به تازگی به Brittany ، در شمال غربی فرانسه تحویل داده شد و به عنوان خانه  یک زوج و سگ آنها استفاده میشود. ما هیچ اطلاعاتی درمورد هزینه آن نداریم ، اگرچه مدل های قبلی Baluchon حدود 60،000 یورو (تقریبا 66،000 دلار آمریکا) بوده اند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری