ایده های خوب پیرامون خانه سبک زندگی

باغبانی در خانه با اولین اختراع LG در این زمینه

نوشته شده توسط تارا صفری

LG اولین نمایشگاه خود را که مربوط به وسایل باغبانی داخلی است در CES 2020   برگزار خواهد کرد. این شرکت در طراحی این دستگاه جدید از تخصص خود در لوازم خانگی استفاده کرده است که بیش از یک شباهت گذرا به یک یخچال نازک و بلند است و در نظر دارد برای ساکنین شهری یک حیاط خلوت یا حتی یک بالکن تعبیه کند و توانایی افزایش محصول را در تمام طول سال به آنها هدیه دهد.

 

LG Column Garden  به گونه ای طراحی شده است که بسته های بذر را هم شامل می شود که شامل دانه ، کود های گیاهی  ومواد حاصلخیز کننده است. واحد اتوماتیک می تواند 24 بسته از این بذرها را به طور هم زمان مصرف کند ، که ال جی می گوید بدین وسیله به میزان کافی سبزیجات خانگی ، برای یک خانواده چهار نفره حاصل می شود.

 

 ماژول ها و نورپردازی LED   این دستگاه  اجازه می دهد شرایط به طور دقیق تنظیم شود و دمای داخل محیط عایق و مطابق با روز باشد. علاوه بر این ، یک فناوری آبرسانی بدون گردش در کنار مدیریت آب ، سطح  مناسبی را برای جوانه زدن بذرها فراهم می کند ضمن اینکه از رشد جلبک ها و بو های ناخواسته جلوگیری می کند.

کاربران می توانند گیاهان خود را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند مدیریت و نظارت کنند که در نهایت بهترین روش را برای اطمینان از برداشت سالم انتخاب می کنند. 20 نوع اولیه بسته بندی بذر شامل آرگولا ، کاسنی ، ریحان و کاهو های مختلف مانند رومیا در این بین وجود دارد .

این روزها مصرف کنندگان بیشتر و بیشتربه سبک زندگی مملو از سبزیجات  رو می آورند  ، و این امر به ما در این روند کمک میکند.” “اولین اختراع باغبانی ما یک الگوی جدید برای لوازم خانگی LG  ارائه می دهد و راهی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند تا ضمن  شادی از پرورش غذای خود ، مطابق با هدف کلی LG یعنی بهتر کردن زندگی باشد.

Dan Song ، رئیس شرکت لوازم خانگی و الکترونیکی  LG

ال جی هنوز اطلاعاتی مربوط به قیمت گذاری و یا تاریخ انتشار را برای Column Garden   اعلام نکرده است ، اما احتمالاً از نمایشگاهی که در CES 2020   که از 7 تا 10 ژانویه اجرا می شود ، اطلاعات بیشتری را میتوان دریافت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری