دسته‌بندی نشده

رونق زندگی در زمستان با ون مخصوص اسکی و موج سواری

نوشته شده توسط تارا صفری

ایالات متحده ممکن است بازار خوب و مقرون به صرفه ای در اروپا نداشته باشد ، اما مطمئناً هنگامی که ون های الکتریکی مربوط به ورزش های خاص ماجراجویی ساخته می شوند ، دارای موقعیت ویژه خود هستند. مغازه های کوچک در سرتاسر کشور در این نوع پروژه های ون تخصص دارند و سالانه فروشگاه های جدیدی شروع بکار میکنند . فروشگاه کلرادو Titan Vans  در حال ساختن یکی از ماژول های وان کامپر واقعی  است که براحتی با پلاگاین کردن میتوان از آن استفاده کرد . قسمت اسکی / موج سواری آن از دو ماجراجو پشتیبانی می کند.

Titan Vans جای خود را بین سازندگان ون تمام وقت سفارشی که بر صحنه زندگی ون آمریکایی است ، قرار می دهد. برای کسانی که می خواهند چیزی کاملاً منحصر به فرد (و گرانقیمت) داشته باشند ،این محصول  بصورت کاملا سفارشی ایجاد می شود ، اما برای کسانی که به دنبال مقرون به صرفه تر شدن هستند ، یک ون Classic   با یک طرح واحد ارائه می شود.

طرح Classic این ون از سبک تخت خواب کشویی استفاده کرده. Titan به جای راه حل های تختخواب پشتی تاشو که در بسیاری از وانتها مشاهده می شود ، به طراحی کشویی متکی است. قسمت عقب تا میشود به سمت داخل  تا در حین سوار شدن اندازه آن به نصف کاهش یابد و فضای بیشتری برای ذخیره سازی ایجاد شود و در شب کافی است آن را به جلو بکشید و تشک تاشو 68 74 74 اینچ (173 18 188 سانتی متر) را  به سمت جلو برانید.

 

کنسول های سمت چپ و راست، دارای اجزای استاندارد مهم مانند مخزن آب 67L  و سخت افزار برقی هستند ، سیستم الکتریکی استاندارد با باتری لیتیوم یون 200Ah   و اینورتر 2000W  ، پنکه بالای تخت ، خروجی USB   و پریز  120V   ولتاژ AC   و نورپردازی داخلی را فراهم می کند. سیستم شارژ سه گزینه ای برای حفظ باتری با پنل خورشیدی 300 واتی در پشت بام ،  موتور و قلاب  ساحلی برای کمک هم وجود دارد.

سایر ویژگی های استاندارد پایه  شامل صندلی های کابین چرخان ، یک بخاری ، یک دوش فضای باز ، پنجره های عقب  ، و مسیرL   در کف پوش های با طرح سکه ، سقف های وینیل و دیواره هایی با روکش داخلی است.

طرح Classic   یک بسته بندی زیبا و محکم را برای یک مدل پایه ارائه می دهد ، ولی بعضی  موارد مانند باتری لیتیوم یونی 200 آمپر ، پنل خورشیدی و بخاری  تجهیزاتی که ممکن است برای برخی از خریداران غیرضروری باشد ممکن است به صورت اختیاری بیایید و  استاندارد نباشد. به نظر می رسد که آنها می توانند برخی از این استاندارد ها را به عنوان مثال باتری 100Ah AGM   اختیاری بگذارند.

به نظر نمی رسد که خریداران از این امر شکایت کنند ، از آنجا که Titan می گوید میانگین ون کلاسیک آنها حدود 42 درصد بالاتر از قیمت بسته پایه است. و اگر ترجیحات خریدارن تغییر کند ، همواره می تواند ویژگی ها و گزینه ها را تغییر بدهند.

این ون با قیمتی کمتر از 35000 دلار و با این خصوصیات مقرون به صرفه هستند . خریداران می توانند این ون را باقدرت  یک اسب بخار و کاملاً قدرتمند ، با 70 دلار کاهش قیمت به آن دست یابند. اگر از وسایل دست دوم استفاده کنید  (حتی وسایل ۱۰ یال پیش ) می توانید قیمت را بیشتر کاهش دهید. می توان یک آشپزخانه را با قیمت 4،995 دلار در نظر گرفت و یک ون کامل تر ایجاد کرد. در آشپزخانه براحتی با به پلاگین کردن  اجاق و یخچال 130L   شروع بکار کنند. همچنین دارای یک سینک استیل ضد زنگ ، میز کار و محل ذخیره سازی است.

 

همانطور که به یاد خواهید آورد ، این ون ، ون کلاسیک اولیه نیست بلکه برای اسکی و موج سواری ساخته شده در واقع ورژن به روز شده کلاسیک است که شامل آپشن های اضافی است. این آپشن ها شامل بلوک آشپزخانه ، کابینت های ذخیره سازی و قفسه بندی ، آبگرمکن برای گرم کردن آب و گیره های نگهدارنده وسایل اسکی و موج سواری  برای ساماندهی در هنگام رانندگی و خواب است.

یکی از مزایای این ون اتاق حمام داخلی است. دوش گرفتن در خارج از ون ممکن است بعد موج سواری در یک شب  در جنوب کالیفرنیا بسیار دوست داشتنی باشد ، اما در هوای سرد زیر صفر در کانادا چندان خوشایند نخواهد بود. اتاقهای حمام قابل جمع شدن نیمه وقت فقط یک مفهوم نیستند ، بلکه در لیست تجهیزات این ون ها  قرار دارند.

این ون با قیمت 8,210 برای ورژن کلاسیک  ، و با قیمت 43،205 دلار برای کل آپشن ها ، جداگانه فروخته می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری