ایده های خوب تکنولوژی سبک زندگی سرگرمی

بلندگوهای دیوانه وار New Soundboks

نوشته شده توسط تارا صفری

بلندگوهای بلوتوث دار در انواع  شکل ها و اندازه ها وجود دارند ، در اندازه هایی که می توانید در دست خود بگیرید ویا حمل کنید و یا انواع رومیزی آن . Soundboks   یک بلند گو دانمارکی است به اندازه یک چمدان که خروجی در سطح یک کنسرت دارد. این Soundboks   نسل سوم ، تحسین برانگیز است.

بلندگوهای New Soundboks   مدتی طول می کشد تا بدست ما برسد – اما ارزش  انتظار کشیدن را دارد. اما قبل از اینکه به آن بپردازیم ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این هیولاهای واقعی بیندازیم.

استارت آپ  دانمارکی  بلندگوهای Soundboks  ، برای اولین بار در اوایل سال 2016  موفق به دستیابی به عنوان “بلندترین بلندگو مجهز به باتری بلوتوث دار” شد. در آن زمان ، قادر به 30 ساعت پخش با 119 dB  در هر بار از باتری LiFePO4  بود. اولین نسل بلندگو دارای بلوتوث 3.0 و دارای یک ورودی 3/5 میلیمتری aux    بود. این کمپین در این پروژه موفقیت آمیز بود و بیش از 784،000 دلار آمریکا جمع آوری شد .

سال بعد شاهد انتشار Soundboks 2   بودیم ، بار دیگر بلوتوث 3.0 را اجرا کرد ، اما این بار موفق شد تا 11 یا 122 dB را طی کند. این دستگاه  دارای شکل گنبدی ابریشمی  1 اینچی و دو ووفر 10 اینچی بود و می تواند در هر بار شارژ تا 40 ساعت کار کند.

New Soundboks   سر و صدای بیشتری دارد. این دستگاه دارای سه آمپلی فایر کلاسD   است که در 72 وات دارای دو ووفر 10 اینچی (هر بار 96 دسی بل) و یک توییت درایور فشرده سازی 1 اینچ (در 104 دسی بل ، نسبت به نسخه قبلی 96 دسی بل) است. دامنه فرکانس از 40 هرتز تا 20 کیلو هرتز است ، دارای مشخصات صوتی باس است و گزارش شده است که قادر به انتشار 126 دسی بل است.

در این بلندگو بلوتوث به نسخه 5.0 به روز شده است ، اکنون به لطف چیزی به نام قابلیت TeamUP   از طریق دکمه نارنجی روشن در پنل رابط کاربری ، قادر است به طور بی سیم تا چهار زنجیره دیگر را فعال کند. این پنل همچنین دارای دکمه روشن / خاموش است و حجمی بزرگی از شماره ها با نشانگرهای روشنایی چرخان دارد.

در قسمت پایین یک نشانگر LED   بلوتوث وجود دارد که در حالت جفت شدن چشمک می زند و هنگام اتصال بی سیم به یک منبع ، بسیار جالب میشود.

در طرف مقابل ، باتری قابل جابجایی 12.8-V / 7.8-Ah LiFePO4   با چراغهای LED وضعیت شارژ به بلندگو وصل می شود. دیگر نیازی به نگرانی در مورد پیدا کردن یک پریز برق برای 40 ساعت در هر 3.5 ساعت شارژ مجدد ندارید. اما با 5 ساعت شارژ ،حجم آن کامل میشود.

 گزینه های کابل کشی بیشتری هم وجود دارند. علاوه بر ورودی استریو 3.5 میلی متر، یک خروجی استریو 3.5 میلی متری نیز وجود دارد و دو جک ورودی  موسیقی جاز XLR / TRS  وجود دارد که به شما امکان می دهد میکروفون یا ابزار را وصل کنید.

هر Soundboks   در اندازه های 25.6 x 17 x 13  اینچ (66 43 43 x 32 سانتی متر) و با 34 پوند (4/15 کیلوگرم) وجود دارد. این کابینت در یک قاب آلومینیومی  نگهداری می شود. یک درگاه رفلکس پالس در وسط وجود دارد ، یک دسته 35 میلی متری  برای بلند کردن و قرار دادن روی یک سه پایه ساخته شده است ، دسته های جانبی از جنس استیل هستند. و در آخر ، دارای یک پوشش IP65  مقاوم در برابر آب و هوا است.

قیمت  برای هر بلندگو 999 دلار در نظر گرفته شده .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری