بازی ها سرگرمی

اسکوتر برقی با چرخ های بزرگ برای پیش سفارش آماده می شود

نوشته شده توسط تارا صفری
  • اسکوتر برقی با چرخ های بزرگ با نام Stator که در اکتبر سال 2018 در نمونه اولیه شکست خورد ، امروز برای پیش سفارش آماده شده است. در این سری ازاسکوترهای چشم نواز چرخ های تیغه ای اسپرت برای خنک کردن موتور قدرتمندتر و کمک به ترمز , کار گذاشته شده اند.

این اسکوتر ایده ی Nathan Allen  می باشد و توسط NantMobility ساخته شده است . بدون شک این اسکوتر برقی شیک با استفاده از مواد درجه یک خودرو ساخته می شود.

هدف ما ترکیب مجموعه ای از علم ، فناوری و ارتباطات است و قابل دسترسی آسان برای همه افراد است.” وی افزود:  “این اسکوتر برقی کاربرد فیزیکی هدف ما را نشان می دهد.

دکتر Soon Shiong

اسکوتر برقی آماده تولید دارای چهار حالت سواری – Limp ، Eco ، Sport و X می باشد که برای تکمیل سطح مهارتها ، موقعیت ها و شرایط مختلف است. سازندگان آن می گویند که این اسکوتر الکترونیکی با سرعت حداکثر 30 مایل در ساعت (48 کیلومتر در ساعت) حرکت می کند و با برد بیش از 80 مایل (128 کیلومتر) در هر چهار ساعت شارژ دارد.

چرخ های تیغه ای به متوقف کردن نیرو و همچنین به خنک شدن موتور توپی عقب نیز کمک خواهند کرد. NantMobility می گوید لاستیک ها بادوام و بی صدا هستند و آج هایی دارند که برای “عبور کردن از آب” طراحی شده اند. همچنین سوار شدن این اسکوتر در روز و شب به دلیل روشنایی قدرتمند در جلو و عقب این اسکوتر امکان پذیر است  .

در حال حاضر جزئیات دیگری در دسترس نیست. اکنون می توانید اسکوتر برقی Stator  را با 250 دلار آمریکا رزرو کنید. پیش سفارشات حدود 500 دستگاه می باشد ، اما پیش بینی می شود تولید فراتر از آن برود. اسکوتر الکترونیکی تا سه ماهه دوم سال 2020 با قیمت 3،995 دلار آماده ارسال خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری

افزودن دیدگاه