ایده های خوب بازی ها سبک زندگی سرگرمی

پیشی گرفتن اسکوتر زیر آبی Mix Pro از ورژن قبلی خود

نوشته شده توسط تارا صفری

در سال 2017 ، شرکت چینی Sublue با موفقیت یک اسکوتر زیر آبی معروف به WhiteShark Mix را معرفی کرد. این شرکت هم اکنون مدل جدید و پیشرفته به نام Mix Pro را رونمایی کرده است.

این اسکوتر همانند مدل WhiteShark ، غواصان و اسنورکلرها را به وسیله دو موتور برقی می کشد. این ویژگی این مدل را از اسکوترهای مختلف تک قلو که در حال حاضر در بازار وجود دارد جدا می کند.

عمر باتری لیتیوم قابل جابجایی Mix Pro برابر با عمر WhiteShark است – حدود 60 دقیقه کارکرد در هر 2 ساعت شارژ – همچنین حداکثر عمق اسکوتر 40 متر (131 فوت) می باشد. میزان باتری و سرعت درحال حرکت در صفحه نمایش LED رنگی نمایش داده می شود.

درمورد این مدل ، کاربران می توانند انتظار سرعت بالاتری را داشته باشند، حداکثر سرعت 1.8 متر در ثانیه (4 مایل در ساعت) در حالی که سرعت در مدل قبلی 1.5 متر در ثانیه (4،3 مایل بر ساعت) بوده است. همچنین می توان این مدل را در سرعت آهسته تر ویا سرعت با انرژی بهینه با سرعت 1.2 متر بر ثانیه (2.7 مایل در ساعت) تنظیم کرد.

یکی دیگر از ویژگی های جدید Mix Pro ، سوار شدن گوشی های هوشمند بر روی دستگاه در زیر آب است، بنابراین کاربران می توانند ماجراجویی های خود را در زیر آب با دوربین گوشی های همراه فیلم بگیرند. دوربین های GoPro همانند مدل قبلی   WhiteShark هنوزهم قابل جاگذاری هستند.

علاوه بر این، اسکوتر جدید دارای مخزن شناور قابل جدا شدن است. ایده این کار این است که کاربران تازه کار هنگام کاوش در عمق 5 متری (16 فوت) ، این سکوتر را همراه مخزن شناور در دست خود نگه دارند ، در حالی که غواصان باتجربه تر می توانند هنگام حرکت به سمت عمیق تر ، مخزن شناور را حذف کنند. این باعث می شود اسکوتر شناورتر باشد. طبق گزارشات ، این اسکوتر در بیرون آب، حدود 2 کیلوگرم (4.5 پوند) وزن دارد.

Mix Pro از هفته آینده و در CES 2020 در لاس وگاس به طور رسمی رونمایی می شود. در حال حاضر هیچ گفتگویی در مورد قیمت وجود ندارد ، اگرچه احتمالا بین 549 دلار تا 999 دلارقیمت گذاری می شود .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری