ایده های خوب تکنولوژی سبک زندگی سرگرمی

جالبترین روش ها برای سفر از Aبه B در سال 2019

نوشته شده توسط تارا صفری

انواع حالتهای حمل و نقل وجود دارند که همیشه می توانید روی آن ها حساب کنید مثل اتومبیل ، موتورسیکلت ، اتوبوس ، قطار. اما با درنظر گرفتن اختلالات در جریانهای مدرن ، مجموعه ای منظم از گزینه های تخیل آمیزتر از طریق کمپین های سرمایه گذاری و جلسات  ایده پردازی برای ارائه راه های جدید حمل و نقل شهری نیاز می باشد. محصولات سال 2019 ممکن است  کاربردی ترین اشکال حمل و نقل نباشند و مطمئناً برخی از آنها کارآمدترین هم نیستند ، اما میتوانند وسیله ای باشند که شما  به دنبال سوار شدن بر آن هستید ،  نسلی از وسایل نقلیه عجیب و غریب در لیست زیر می باشد.

Skoda’s Klement

آیا این یک موتور سیکلت است؟ آیا اسکوتر است؟ آیا  یک دوچرخه الکترونیکی است؟ ما در ماه سپتامبر نگاهی به Klement از شرکت خودروسازی Skoda ساخت جمهوری چک انداخته ایم و کاملاً صادقانه بگوییم ، هنوز کاملاً مطمئن نیستیم که این را چه بنامیم. هرچه باشد ، با یک موتور الکتریکی 4 کیلو وات در چرخ عقب حرکت می کند که حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت (28 مایل در ساعت) را دارد.

 مسائلی که با ایده Klement کمی عجیب و غریب می شود سیستم های گاز و ترمز است. سکوهای کوچک برای پاهای کاربر در واقع می توانند شتاب بیشتری به سمت جلو بدهند و به سمت عقب ترمز احیا کننده را درگیرمی کنند البته بدون هیچ گونه اهرم ترمز و ترمز سنتی . ما این حدس را داریم که تجربه ای خاص برای سواران آن فراهم می کند و تعداد افراد زیادی هستند که خوشحال می شوند چنبن چیز جدیدی را امتحان کنند.

یک ربات کروی که می توانید سوار شوید

Joroball یک توپ فشرده است. می تواند خود را به صورت قائم نگه داشته و می تواند با سرعت 12.4 مایل در ساعت (20 کیلومتر در ساعت) حرکت کند. از همه بهتر ، شما می توانید با آن به پیاده روی بروید. پدالهای تاشو این وسیله نقلیه کروی کاربران را قادر می سازد تا دقیقاً در بالای توپ به قطر 10 اینچ (25 سانتی متر) بایستند و موتورهای پردازنده آن شما را به هر جهت که دوست دارید تکیه دهید ، میبرد.

آیا خطرناک است؟ شاید. آیا این نوآوری در هاوردبورد سواری است؟ احتمالا نه. مراقب باشید ، به زودی چند صد تا از حامیان Joroball درخیابان نزدیک شما خواهند چرخید.

یک اسکوتر بدون دسته

این روزها تعداد زیادی اسکیت بورد برقی در خیابان ها وجود دارند ، بنابراین چیزی برای متفاوت بودن دراین جمع نیاز است. روش مهندس مکانیک David Jackson در این باره این است که یک اسکیت بورد با تعدادی چرخ  داشته باشد که سایز آن را بزرگتر کند ،  و آنها را به مکانیزم spring-loaded وصل کند تا سواران بتوانند در پیچ ها مانند اسنوبورد سوارها و موج سوارها رفتار کنند.

فقط به اینجا ختم نمی شود ، Speedboard  ، دارای یک زنجیره است. به شرط اینکه سواران بتوانند سوار بر برد بمانند ، این زنجیر می تواند آنها را با سرعت حداکثر 30 مایل در ساعت (48 کیلومتر در ساعت) شتاب دهد ، سرعتی که با دقت  انتخاب شده است تا Speedboard بتواند همراه با سرعت در جاده به پیش رود. خواه این ایده خوبی باشد یا نه ، ما تصمیم گیری را به شما خواننده عزیز واگذار خواهیم کرد.

 

زمانی که دوچرخه معمولی خیلی آسان است

Helyx را در اوایل ماه دسامبر مورد بررسی قرار دادیم. دقیقاً همانطور که از یک دوچرخه معمولی انتظار دارید، دارای یک چنگال و دسته های محوری است. اما اگرفراتر از قسمت جلویی نگاه کنید درمی یابید که چرخ عقب نیز به یک انشعاب محوری وصل شده است ، به این معنی که سواران می توانند با دو قسمت جلو و عقب ، دوچرخه را هدایت کنند.

صندلی به همراه انشعاب عقب می چرخد . سازندگان آن می گویند این وسیله برای ایجاد چالش یادگیری دوچرخه سواری ساخته شده است. اما به نظر من حتی با دیدنش باعث می شود که به زمین بخوریم!

چرا oh YX One

اینجا وسیله نقلیه  دیگری وجود دارد که در هیچ طبقه بندی قرار نمیگیرد. YX One یک اسکیت برقی با سرعت بالا است که توسط دسته ای به سواران اجازه می دهد روی آن بافی بمانند. همچنین به عنوان  یک اهرم ترمز و دریچه گاز نیز عمل میکند ، موتور توپی 1.500 وات را درگیر می کند و نیروی خنک کننده سه چرخه ای مانند YX One را با حداکثر سرعت 40 کیلومتر در ساعت (25 مایل در ساعت) درگیر می کند.

شما به راحتی تکیه می دهید و در حین تردد  در وسط پیاده رو یا در مسیرجاده فرمان می دهید ، اما با داشتن سه تایر بادی YX One حتما یک ماشین ماجراجویی خارج از جاده  بسیار کارآمد نیز می باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری