تکنولوژی رباتیک

کنترل ربات تبدیل شونده به ماشین توسط صدا و تلفن هوشمند

نوشته شده توسط تارا صفری

در ابتدا اسباب بازی های کودکان ،  کتاب های طنز ، کارتون و فیلم ، چهره های اکشن ربات  در طی سالهای متمادی بسیار محبوب بوده اند. Robosen Robotics  پس از موفقیت در Kickstarter سال گذشته ، ربات T9 را راه اندازی کرد که از طریق دستورات صوتی یا از طریق یک برنامه به وسیله نقلیه تبدیل می شود.

 اسباب بازی های ربات زیادی در حال حاضر موجود هستند ، اما بیشتر آنها نیاز به کاربر دارند تا چیزی را از شکل اکشن خود به وسیله نقلیه ، حیوان ، یا هر چیز دیگری به صورت دستی تغییر دهد و دوباره به عقب برگرداند. T9 مانند ربات های کارتون و فیلم ، یک ربات در حال تبدیل واقعی است که برای تحریک علاقه کودک به برنامه نویسی ، روباتیک و هوش مصنوعی طراحی شده است.

ادعا می شود T9 اولین ربات در فضای مصرف کننده است که می تواند به طور خودکار از وسیله نقلیه به ربات تغییر کند و بالعکس ، می تواند با دو پا قدم بزند ، وقتی به شکل ربات است ،  و مسابقه را هنگامی که به فرم خودرو است داشته باشد ، این اسباب بازی شامل برنامه نویسی و توسعه برنامه است ، و می توان آن را با دستورات صوتی یا از طریق یک برنامه تلفن همراه کنترل کرد. حتی اگر بخواهید می تواند برخی از حرکات رقص را به آن اضافه کنید.

T9 با بیش از 3،000 قطعات عالی و سطح آلیاژ فلز با کیفیت بالا طراحی و ساخته شده است ، و یک طراحی صنعتی کلاسیک را با پیشرفته ترین فناوری روباتیک ترکیب کرده .” “چشم انداز ما این بود که به مصرف کننده ، جوان و پیر ، یک تجربه فوق العاده سرگرم کننده  سرشار از هوش مصنوعی ، برنامه نویسی و سرگرمی خالص ارائه دهیم.

Alex Skillman

یک برنامه iOS / Android که از طریق تلفن هوشمند یا تبلت به همراه بلوتوث در حال اجرا است و می تواند  انواع رقص   یا تغییر در حالت وسیله نقلیه و یا حالت  مسابقه با سرعت ، یا برنامه ریزی های روش های دیگر را اجرا کند و دستورات صوتی مربوطه را نیز ارائه دهد.

این ربات با استفاده از سه سیستم عامل برنامه نویسی – گرافیک دستی ، بصری و سه بعدی متحرک می شود. دانش آموزانی که مایل به یادگیری برنامه نویسی هستند نیز توسط آموزش های آنلاین رایگان پشتیبانی می شوند و هنگامی که شما یک حرکت را ایجاد یا تنظیم کرده اید ، می تواند در حافظه ربات ذخیره شود ، فضای کافی برای ده ها هزار حرکت وجود دارد. اگر ایده های خود را از دست ندهید ، Robosen یک جامعه آنلاین برای ارائه فرصت های همکاری و همچنین کمک را ارائه خواهد داد.

Robosen T9 در ابتدا یک پروژه Kickstarter بود که تقریباً از 250 پشتیبان در اواسط سال گذشته حمایت کرد و اکنون با قیمت 499 دلار در بازار به فروش می رسد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری

افزودن دیدگاه