ایده های خوب پیرامون خانه سبک زندگی

خانه کوچک پیش ساخته و مدرن مقاوم در برابر زلزله

نوشته شده توسط تارا صفری

استودیوی طراحی سنگاپور و چین Nestron ، خانه ای با اندازه 14.5 متر مربع با نام Cube One را ارائه کردند. این خانه تک نفره و پیش ساخته ، آماده تحویل میباشد و دارای یک سری فناوری های هوشمند و پایدار با قیمت نسبتاً مناسب نیز  میباشد.

Cube One نسل جدیدی از زندگی کوچک است.هر خانه کاملاً پیش ساخته ، آماده برای زندگی است وبا همراهی هوش مصنوعی و منابع انرژی سبز ساخته شده است.

Nestron

این خانه جمع و جور   از جنس فولادی تک قطبی گالوانیزه با سیستم جداسازی کامل در دیوارها ارائه می شود که عایق بندی عالی را ارائه می دهد و خانه را برای طیف متنوعی از آب و هوا مناسب می کند. این مسکن با استفاده از 90 درصد مواد قابل بازیافت ساخته شده است و مجهز به شیشه های سخت ، کف چوبی فشرده برای جلوگیری از بروز کپک و رطوبت است. به گفته Nestron ،  این خانه می تواند در برابر بلایای طبیعی مانند زلزله مقاومت کند ، استانداردهای ضد حریق را رعایت می کند و روش های ساخت آن از 99 درصد آب کمتری نسبت به تکنیک های سنتی ساختمان استفاده می کند.

 

برنامه طراحی  داخلی Cube One بسیار هیجان انگیز نیست و ما را به یاد یک خانه اتومبیلی مدرن می اندازد. با ابن حال برخی از مزایای امروزی مانند سیستم خانه هوشمند  کنترل از طریق صدا  را در ارتباط با نور LED   منزل ، گرمایش / سرمایش ، سیستم سرگرمی و وسایل برقی  داراست.

فضای داخلی این خانه دارای آشپزخانه ای گوشه ای با سینک ، اجاق گاز ، هود  ، یخچال پنهان ، کمدهای بلند و پیشخوان است. اتاق نشیمن جمع و جور دارای تلویزیون دیواری و مبل با فضای مخفی است . تخت دونفره؛ فضای کمد؛ و یک حمام شفاف با دوش ، توالت و ماشین لباسشویی ریز نیز در این خانه وجود دارد .  این مدل خانه برای زندگی مجردی افراد مناسب  میباشد .

 

 فضای داخلی Cube One  کاملاً قابل تنظیم است و می تواند متناسب با سبک های مختلف شخصی یا کارایی آن تنظیم شود. خریداران همچنین امکان ارتقاء بسته بندی منزل را دارند که شامل پانل های خورشیدی پشت بام ، توالت کمپوست و کفپوش های برقی می باشد.

تقاضا های زیادی  برای خانه های کوچک ، کم هزینه ، انعطاف پذیر و ساده وجود دارد.و طراحی مدرن این خانه باعث می شود برای استفاده در مقیاس بزرگ در محیط های شهری مدرن مناسب باشد.

Nestron
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری