ایده های خوب سبک زندگی علوم پایه فضا کودکان و والدین

راه اندازی لگو یک ایستگاه فضایی بین المللی

نوشته شده توسط تارا صفری

شرکت لگو ، کپی از ایستگاه فضایی بین المللی را به کاتالوگ فروشگاه خود اضافه می کند و از ماه آینده در دسترس خواهد بود . این آخرین محصولی است که از طریق برنامه ایده های لگو ساخته شده است و علاقه مندان به فضا را با یک مجموعه 864 قطعه ای به چالش خواهد کشید که دارای قطعات متحرک برای تقلید برخی از عملکردهای واقعی است.

درست مانند مجموعه موشک های Saturn V Apollo ، مجموعه Women of NASA و مجموعه Apollo 11 Lunar Lander، مجموعه ایستگاه فضایی بین المللی نیز به گونه ای طراحی شده است که با آوردن برخی از بزرگترین دستاوردهای مهندسی بشر به طبقه اتاق نشیمن ، برای علاقه مندان پیر و جوان  فضا ، الهام بخش خواهد بود.

 مشخصات این مجموعه  حدود 20 سانتی متر بلندی ، 41 سانتی متر طول و 49 سانتی متر عرض است ، این مجموعه مانند بدنه ایستگاه فضایی به همراه هشت صفحه خورشیدی می تواند درست مانند مدل واقعی تنظیم شوند.

از دیگر ویژگی های آن می توان از یک  بازوی روباتیک Candarm2  برای گرفتن و استقرار فضاپیما ، سه فضاپیمای کوچک مینی باری و یک جفت برج فضانوردی اشاره کرد. پس از مونتاژ ، این مدل می تواند بر روی یک پایه نمایش نصب شود.

لگو ایستگاه فضایی بین المللی  از اول فوریه با 70 دلار در دسترس است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری

افزودن دیدگاه