ایده های خوب پیرامون خانه سبک زندگی

باربکیوهای حیاط خلوت Pampa

نوشته شده توسط تارا صفری

Ñuke تولید کننده کباب های دست ساز آرژانتینی است و به تازگی قابل حمل ترین واحد خود را به بازار عرضه کرده است. Pampa که تازه رونمایی شده  با الهام از گذشتگان به تولید کباب هایی با آتش چوب کرده ، و برای راحتی بیشتر یک بسته کبابی برای محوطه بیرون نیز ارائه می دهد.

باربکیوهای Ñuke با الهام از روش های کباب کردن سوارکاران ساکن در Pampa یا دزدان دریایی آرژانتین ، که قرن ها پیش برش های گوشت خود را بر روی زغال سنگ داغ می پختند، کار میکنند. سرآشپزها با بالا بردن و پایین آوردن کوره دما را کنترل می کردند و امکان کاملاً پخته شدن گوشت و سبزیجات مختلف را داشتند.

با آجرهای دیرگداز گرما که روی سطوح داخلی باربکیو Pampa کار گذاشته اند ، گرمای حاصل از زغال سنگ بر روی کباب 3.8 فوت مربعی (0.35 متر مربع) متمرکز می شود. یک بازوی تنظیم کننده خارجی بسته به نیاز به آشپز اجازه می دهد تا  سطح پنجره ای را پایین یا بالا ببرد و گرمای ذغال ها را  تنظیم کند.

باربکیو  Pampa ساخته شده از فولاد با وزن سنگین ، دارای یک درب است و می توان به راحتی آن را حرکت داد. اگرچه مطمئناً به اندازه انواع مختلفی از باربکیو هایی که در طول این سالها به آن نگاه کرده ایم قابل حمل نیست ، اما این باربکیو گزینه ای جذاب برای مردمی است که علاقمند به طعم لذیذ کباب با ذغال چوب هیاهو هستند .

باربکیوهای Ñuke و اجاق های بیرون از خانه برای افرادی که دوست دارند با آتش بازی کنند و می خواهند مهارت های آشپزی خود را به رخ بکشند مناسب است، البته Pampa یک گزینه قابل دسترس تر برای آشپزهای خانگی و متخصصان نیز ارائه می دهد.

Matthew Brothers ، مدیر عامل ÑukeBBQUSA
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری