سبک زندگی معماری

کاروان تاشو Romotow با معماری فوق العاده

نوشته شده توسط تارا صفری

حداقل هشت سال برای ساخت این کاروان زمان برد ، اما  در نهایت اولین کاروان تاشو Romotow با یک کابین چرخان شیک ساخته شد. این محصول به زودی تولید می شود.

Romotow طراحی شده توسط شرکت معماری و طراحی داخلی W2 نیوزیلند ، Romotow سبک ترین ، اقتصادی ترین و حتی عملیترین راه برای دیدن مناطق عالی در فضای باز نیست – اما بسیار چشم نواز است.

 این کاروان کاملاً تاشو است و یک تریلر آیرودینامیکی است  اما این کابین به گونه‌ای طراحی شده است که از پوسته اصلی بچرخد و به شکل L(یا در واقع یک صاف ، دراز) قرار گیرد و با ارتفاع عرشه محکم خود از دسترس خزنده ها  رها یابید.

هدف این است که یک فضای شیک و جذاب برای زندگی در حرکت ایجاد شود که توانایی شما برای لذت بردن از مناظر را به حداکثر برساند با فرض اینکه شما آن را به  طرف زیباترین نقاطی که می توانید بپیچانید. یک توالت مجهز به آب ، یک پنجره بزرگ خمیده غول پیکر و یک نیمکت گرد زیبا در فضای نشیمن وجود دارد که می تواند به یک تخت دونفره  تبدیل شود.

Romotow با استفاده از فیبر کربن و کامپوزیت ها به کاهش وزن آن کمک کرده بنابراین این کاروان در حدود 3500 کیلوگرم وزن دارد ، و ما هنوز هیچ نوع اطلاعاتی در مورد قیمت آن نداریم .

این عکس ها از اولین کاروان Romotow است ، که از چوب ساج و میزهای آکریلیک در آن استفاده شده. این شرکت اعلام کرده طی چند ماه آینده این تریلر آماده خواهد شد و در Tauranga ، نیوزیلند به نمایش در خواهد آمد .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری