ایده های خوب سبک زندگی

صفحه نمایش یکسان برای پیام های متفاوت

نوشته شده توسط تارا صفری

مسافران پرواز Detroit به زودی قادر به آزمایش یک فناوری خواهند بود بدین صورت که به افراد مختلف امکان می دهد تصاویر و اطلاعات شخصی را که به صورت همزمان در یک صفحه نمایش ارائه می شود ، مشاهده کنند.

ایده این است که هرکسی در آزمایش بتا می تواند در یک صفحه نمایش ، اطلاعات سفر ، پیشنهادات خرید ، دستورالعمل ها و موارد دیگر را به زبان خود ببیند. در این صورت  هر مسافر به جای اینکه روی چندین صفحه نمایش  ، جستجو کند ، می تواند همزمان در یک صفحه اطلاعات مختلف را  مشاهده کند.

این به طور مؤثر بدان معنی است که اطلاعات پرواز مربوط به یک مسافر اسپانیایی زبان فقط برای آن شخص قابل مشاهده خواهد بود و به زبان اسپانیایی . در حالی که یک آمریکایی به دنبال اطلاعات سفر خود به زبان انگلیسی است و ، فرد دیگر از فرانسه می میتواند مسیر ها را به سمت خروجی مورد نظرش  به زبان فرانسوی ببیند.

به نظر می رسد این فناوری مانند داستان های علمی تخیلی است؟  همه این ها در نحوه ارائه پیکسلهای روی صفحه روی می دهد. فناوری Parallel Reality  کار شرکت مستقر در ردموند و Misapplied Science   است که می گوید هر پیکسل روی یک صفحه نمایش “می تواند به طور همزمان حداکثر میلیون ها پرتوی نور از رنگ های مختلف و روشنایی را طراحی کند.  بنابراین شخصی با نزدیک شدن به صفحه نمایش ، برخی از پیکسل های موجود در صفحه نمایش فقط به آنها اختصاص داده می شوند و اطلاعاتی متناسب با آنها نمایش می دهند.

باید به این باور برسید كه دستیابی به این فناوری موفقیت بزرگی است – این امکان وجود دارد كه حتی شلوغ ترین فرودگاه ها را نیز مدیریت کند ، حتی اگر به زبان متفاوتی صحبت کنید.

COO Gil West

این فناوری از اواسط سال 2020 ، در نزدیکی باشگاه Delta Sky در فرودگاه متروپولیتن مستقر خواهد شد. مسافرانی که در این آزمایش شرکت میکنند باید در گذرگاه خود اسکن شوند و زبان مورد نظر خود را انتخاب می کنند. وقتی از صفحه نمایش عبور کنند ، میتوانند مسیرها ، اطلاعات پرواز ، جزئیات و موارد دیگر را به زبان انتخاب شده خود مشاهده می کنند واین اطلاعات فقط مربوط به آنها هستند.

هدف فناوری نمایش Parallel Reality  ، استفاده از آن در استادیوم ها ، پارک های موضوعی ، مراکز همایش و سایر اماکن عمومی است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری