ایده های خوب پیرامون خانه سبک زندگی

ضدعفونی شدن لباس ها با جریان هوا و بخار توسط AirDresser سامسونگ

نوشته شده توسط تارا صفری

بسیاری از ما لباس خود را در خانه با استفاده از ماشین لباسشویی ، مواد شوینده و آب تمیز می کنیم. اما گاهی اوقات لباسهای شما فقط به کمی طراوت احتیاج دارند. در اینجاست که AirDresser سامسونگ وارد بازار می شود و با استفاده از هوا و بخار لباس ها را ضد عفونی و تمیز میکند.

AirDresser پاسخ سامسونگ به تقاضای مصرف کننده برای عملکرد پویاتر است ، ارائه یک راه حل آسان و مؤثر در منزل برای تأمین نیازها و داشتن لباس های تمیز که بوی تازه دارد  به نظر می رسد بسیار دوست داشتنی است.

Jennifer Song

لباس در داخل دستگاه آویزان میشود که در آن از جریان هوا برای شل و از بین بردن ذرات گرد و غبار استفاده می شود ، سپس هر گونه آلودگی یا حساسیت با استفاده از بخار با فشار بالا از بین میرود. بعد از آن لباس ها در دمای پایین خشک می شوند .

سامسونگ می گوید نظافت ملایم لباس با AirDresser می تواند به افزایش طول عمر لباس کمک کند ، این واحد دارای یک فیلتر برای جلوگیری از بوهای ناخوشایند ناشی از ایجاد عرق ، تنباکو و مواد غذایی در داخل ساختمان در حین استفاده است . ترکیبی از گرما ، هوا و بخار. و حتی می تواند به رطوبت هوای موجود در اتاق نیز کمک کند.

AirDresser دارای پنل ال سی دی لمسی از جلو است و دارای فضای کافی در داخل برای سه ژاکت و سه جفت شلوار به طور هم زمان است و می تواند یک شب بدون مزاحمت برای خواب به کار خود ادامه دهد ، و شامل ظروف قابل حمل آب است ، بنابراین نیازی به لوله کشی نیست.

اولین بار در 2018 در کره  و بعد از آن در IFA 2019 به نمایش گذاشته شد ،اکنون AirDresser  در سراسر جهان به فروش می رسد .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری