ایده های خوب تعطیلات سبک زندگی سرگرمی

استراحت در جنگل کنار فیل ها با حباب های ساخته شده

نوشته شده توسط تارا صفری

ما هتل های حبابی زیادی را دیده ایم که چشم اندازهای شگفت انگیزی را ارائه می دهند ، اما کمپ و اقامتگاه تفریحی مثلث طلایی آنانتارا تایلند به تازگی یک جفت کمپ شفاف را نصب کرده است که بازدید کنندگان را در میان حیوانات وحشی جنگل از جمله فیل ها می خواباند. اینها پناهگاه های شفاف بادی راحتی به نظر می رسند و شامل حمام و تهویه هوا هستند.

این پناهگاه ها به نام حباب جنگل نامگذاری شده اند و توسط Eye in the Sky   طراحی شده اند. آنها از پارچه پلی استر ساخته شده اند و دارای فضای کلی 22 متر مربع (236 متر مربع) در داخل هستند.

حباب جنگل در بالای یک سکوی بلند قرار گرفته و دارای یک ورودی مانند تونل  است ، هر بخش شفاف جنگل ، میزبان یک اتاق خواب و محل زندگی مشترک با یک تختخواب بزرگ و چند صندلی است. هیچ پرده ای وجود ندارد ، اما حمام ها در یک بخش غیر شفاف مجاور قرار دارند .

حباب جنگل در محوطه تپه ای 65 هکتار کمپ فیل ها واقع شده است که مشرف بر رودخانه های Mekong و Ruak در شمال تایلند واقع شده است.

بنیاد فیل های مثلث طلایی آسیا  در درجه اول برای کمک به فیلهایی ساخته شده اند که نمی توانند خود را یاری دهند ، از طریق سوء استفاده یا از طریق شرایط نامناسب ، قادر به تأمین و حفظ درآمد برای صاحبان خود  نیستند. ” وی افزود “تا به امروز بیش از 60 فیل از خیابان های شهر تایلند نجات پیدا کرده اند که از این تعداد 22 عدد آز آنها اکنون در محیط اردوگاه فیل های آنانتارا به همراه  صاحبانشان در آنجا زندگی میکنند.

بیانیه شرکت
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

تارا صفری